Sveikata – 2016-09-24

Žmogaus gyvybės alsavimas yra VIEŠPATIES lempa,
apreiškianti visas jo būties gelmes.
Patarlių knyga 20 , 27

Kai tai perskaičiau, manyje kilo suvokimas, kad tai yra tikra. Suvokimas vis didėjo, tačiau aš pagalvojau apie mano dažnai nesveiką gyvenimo būdą ir paklausiau savęs: ar tai galioja ir man? Iš tiesų aš nesitikėjau atsakymo, tačiau jis atėjo: ką tu manai, kam Aš tai rašau?
Uff, tuomet vėl turėjau pagalvoti. Dievas mano, kad tai JIS parašė man?Ar aš galiu taip tikėti ir tai priimti? Taigi Šventoji Dvasia užpildė mane tikėjimu, kad aš asmeniškai galiu priimti žodžius. Nuostabu!!! Jis stebi mano kvėpavimą ir ištyrinėja visas mano būties gelmes, ar viskas yra tvarkoje! Kur yra didesnis Dievas nei mūsų? Kur dar taip yra, kad Dievas rūpintųsi visais mūsų interesais??
Yra krikščionių, kurie mano, kad išgyjimai, stebuklai, pranašystės, kalbos vyko tik apaštalų laikais, bet daugiau nebe. Ir štai mes turime Bibliją, kurioje viskas parašyta. Tai yra gydytojai su savo vaistais nuo ligų, psichologai dvasiniems dalykams, ligonių kasa, kuri viską apmoka … Rodosi, Dievas perdavė mums pačius. JIS išgelbėjo mus, davė amžinąjį gyvenimą, tad turime žvelgti į tai, kaip mes susitvarkysime su šiuo gyvenimu. Tai yra šunybė! Lyg būtų taip, kad gimusį vaiką paliktų tėvai ir nepasirūpintu pienu, šiluma ir viskuo. Kaip gera, kad Dievas mumis rūpinasi visada!!
Kai supratau, kad ši Biblijos eilutė yra skirta man (ir galbūt Tau?), šovė man į galvą dar vienas dalykas, kurį turi paaiškinti VIEŠPATS. Ar liudijimas, kurį nurodė VIEŠPATS, taip pat galioja man? Taip, turėtų būti taip, kitaip būtų nelogiška, pagalvojau.
Tad meldžiausi toliau, kad VIEŠPATS kiekvieną dieną ištyrinėtų mano būties gelmes ir palaikytų tvarką arba sustatytų į vietas, kas ne taip.
Kaip gera, kad Dievas atleidžia mano kaltes ir aš galiu priimti Jo palaiminimą!

Dėkoju, Tėve danguje, kad Tu rūpiniesi manimi! Dėkoju, kad mano sveikata yra Tavo stipriose, mylinčiose rankose. Pasitikiu Tavimi, kad Tu viską padarysi teisingai. Jei susirgsiu, aš ir toliau pasitikėsiu Tavimi, nes Tu esi gydantis VIEŠPATS!

Biblijos skaitinys šiai dienai: Evangelija pagal Joną 6, 22 – 35

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.