Dievas yra čia – 2016.10.03

Užlipk ant aukšto kalno, džiugiosios žinios skelbėjau Zionai! Galingai pakelk savo balsą, gerosios naujienos skelbėja Jeruzale! Skelbk, nebijok! Sakyk Judo miestams: „Štai jūsų Dievas!“ Štai Viešpats DIEVAS ateina su galybe, jojo ranka – valdinga.
Izaijo knyga 40, 9 – 10d.


Skyrius prasideda taip: Paguoskite, guoskite manąją tautą! – tada Izaijas paklausia: Ką aš turiu skelbti? Ir Dievas atsako tuo tekstu, kuris parašytas viršuje.
Mums reikia tikros vilties ir tikros paguodos. Mums nereikia Dievo, kuris sėdi kažkur toli toli. Dievo, kuris į viską žiūri per atstumą ir viską užsirašo, ką žmogus daro ir sako. Dievo, kuris tik amžinybėje tampa svarbus. Ne, tokio Dievo mums nereikia. Jis negali mūsų šiandien paguosti ir teikti mums vilties.
Mums reikia Dievo, kad galėtume prie Jo „prisiliesti“. Dievo, kuris yra čia dabar ir visada. Dievo, kuris yra šalia mūsų, nepalieka mūsų likimo valiai. Dievo, kuris gali prisilenkti iki mūsų. Dievo, kuris yra stiprus, toks stiprus, kad gali Savo kaimenę apsaugoti ir išgelbėti.
Mūsų Dievas yra toks: Jis yra stiprus! Jis viešpatauja Savo stipria ranka! Ganys kaip piemuo jis savo kaimenę, savomis rankomis surinks ėriukus, nešios juos prie krūtinės ir švelniai vedžios vedekles (11 eilutė).
Jis yra Dievas, kuris save nori ir gali įrodyti. Mes neturime į Jį žiūrėti taip, lyg Jis būtų atsakingas tik už amžinybę. Jis nori čia ir dabar būti gyvuoju Dievu, kurį galima „pasičiupti“!
Dievas nori mūsų tarpe padaryti didelių dalykų. Bet mes Jį ribojame, palikdami tik keletą sričių; – tokiu būdu Jo galybę ir buvimą visur tuo pačiu metu mes retai patiriame. Mes norime visur ieškoti Dievo ir prašyti Jo pagalbos. Dievo, kaip Gelbėtojo ir Padėjėjo, Draugo ir Tėvo, gailestingo, kantraus ir ištikimo. Jis nori guosti, gelbėti ir teikti viltį!
Laiške Jokūbas rašo: jie nieko neturi, nes nieko neprašo. O jei prašo, tai tik savanaudiškų dalykų.
Mes norime pašlovinti Dievą mūsų gyvenimu ir Jam atiduoti garbę. Ir todėl dėl visko mes norime kreiptis į JĮ, ateiti pas Jį ir paprašyti pagalbos. Jis yra čia, Jis padės!

Dėkoju, Jėzau, Tu esi arti manęs! Aš nesu vienas. Tu esi mano galingas draugas. Kartu su Tavimi aš galiu laukti stebuklo. Taip, aš galiu Tau viską patikėti ir priimti Tavo gerumą, gailestingumą ir pagalbą. Tu esi čia, kad man padėtum.

Biblijos skaitinys šiandienai: Evangelija pagal Joną 8, 21 – 29

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.