Dievo karalystė – 2016.10.12

Viešpaties Dvasia ant manęs,
nes jis patepė mane,
kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams.
Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo,
akliesiems – regėjimo;
siuntė vaduoti prislėgtųjų
ir skelbti Viešpaties malonės metų.
Lk 4, 18–19

Kai Jėzus buvo Nazarete, JIS pamokslavo iš šios ištraukos ir sakė: „Šiandien išsipildė šie žodžiai!“
Taip, tai panašu į Jėzaus karalystės vyriausybės pareiškimą. Jonas Krikštytojas skelbė: „Atsiverskite, nes prisiartino dangaus karalystė!“ Kai Jėzus pradėjo pamokslauti, JIS pasakė tą patį: „Atsiverskite, nes prisiartino dangaus karalystė!“ – ir štai: atėjus Jėzui Žemėje prasidėjo Dievo karalystė. Nuo tada kaliniai yra laisvi, vargšams skelbiama Geroji Naujiena, aklieji vėl gali matyti, nuskriaustiesiems ir sužeistiesiems suteikiama nauja viltis ir Dievo malonė yra virš mūsų. Pirmieji mokiniai išvyko pamokslauti šią žinią ir parodyti, kad Dievo karalystė yra čia! Lygiai taip, kaip Jėzus jie kiekvienoje srityje Jo galia atakuoja tamsos karalystę remdamiesi tuo pačiu įgaliojimu kaip ir Jėzus. Ir iki šios dienos Dievo tautoje vyksta Dievo ženklai. Taip, Dievo karalystė jau seniai prasidėjo – ji tikra tam, kuris yra jos pilietis!
Tamsos karalystė karaliavo pakankamai ilgai. Jos požymiai yra melas, smurtas, konfliktai, karas, vagystės, priespaudos, ligos, blogio jėgų apsėdimai, skurdas, vargas ir badas. Jėzus atneša priešingus dalykus –Dievo karalystėje visos tamsusmos turi būti nukautos ir nugalėtos. JIS atakuoja tamsą ir ją nugali.
Mes norime tapti Jėzaus karalystės piliečiais, JIS privalo būti mūsų karalius. Mes gyvename dėl Jo ir Jo šlovei! Mes norime būti paklusnūs šviesos tarnautojai ir karžygiai ir nugalėti tamsą aplink mus, virš mūsų ir bet kur kitur. JIS nori mus aprūpinti stiprybe, kurią pažadėjo Apaštalų darbų 1, 8.
Nors mums nepavyks išnaikinti visų ligų, viso skurdo ir kančių, bet Jam padedant daug padarysime. Kai Jėzus vėl ateis, tada galiausiai bus nuteista mirtis ir velnias, o Dievo karalystė triumfuos pilnai. Palaimintas tas, kuris yra karalystės pilietis ir karaliaus karžygys!

Ačiū, Jėzau, Tu ištraukei mane iš tamsos, nuodėmės ir mirties. Tu įtraukei mane į savo Karalystę, suteikei taiką, džiaugsmą ir teisingumą. Taip, aš esu Tavo karalystės pilietis ir mano Karaliaus, Jėzaus Kristaus, karžygys!

Biblijos skaitinys šiandien: Jono 11, 17–44

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.