Triguba virvė – 2016.10.17

Jei vienas užpuolamas, dviese pasipriešina. Trigubą virvę sunku pertraukti.
Ekleziasto 4, 12

Visas tekstas yra labai gražus. Jis skamba taip:
Du yra geriau negu vienas, nes jie turi gerą atlygį už savo triūsą. Jei vienas kristų, kitas jį pakeltų. Bet vargas vienam, jei jis krinta, nes nėra kam padėti. Jei dviese miega, vienas kitą šildo. Bet kaip sušilti vienam? Jei vienas užpuolamas, dviese pasipriešina. Trigubą virvę sunku pertraukti.
Puiku, kad aš nesu vienas. Yra draugai ir giminaičiai, kurie gali patarti ir padėti. Yra šeima. Kai esi vienas, tikrai jautiesi ne tik labai vienišas, bet daug ko apskritai negalima padaryti, nes reikia trijų ar daugiau rankų. Dievas mus taip sukūrė, kad esame vienas nuo kito priklausomi! Ir JIS mus sukūrė, nemėgstančius vienatvės; mums reikia bendravimo. Tik gaila, kad melas, išdidumas ir egoizmas dažnai apsunkina bendravimą su kitais.
Du yra geriau negu vienas. Bet trims yra dar geriau! Trečias turėtų būti pats Dievas. Triguba virvė nepertraukiama! Šiandien ryte turėjome nedidelę problemą su automobiliu. Vienas aš būčiau neįveikęs, kartu su draugu taip pat nesisekė įveikti, bet kai pasimeldžiau, tai jis net vienas galėjo įveikti. Taip, triguba virvė yra tikrai stipri!
Triguba virvė nurodo taip pat į Trejybę: Dievas – Tėvas, Dievas – Sūnus ir Dievas – Šventoji Dvasia. Ši bendrystė, ši triguba virvė niekada nenutrūksta. Ji yra stipriausia iš visų. Kaip gerai, kad aš esu į ją įpintas! Taip, yra puiku, kad Jėzus padeda ir tokiuose kasdieniniuose, mažuose dalykuose, kurie kainuoja daug nervų! JIS iš tiesų yra mano visų geriausias draugas.

Ačiū, Jėzau, kad Tu esi čia! Visuose mažuose ir dideliuose dalykuose Tu padedi. Ir šiandien galiu patirti, kad Tu esi su manimi. Kaip puiku gyventi su Tavimi. Į šią trigubą virvę esu įpintas, jos niekada negalima pertraukti!

Biblijos skaitinys šiai dienai: Evangelija pagal Joną 12, 37 – 50

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.