Palaimos ašaros – 2016-10-20

Kas sėja ašarodamas,
ims derlių džiūgaudamas.
Nors žmogus išeitų verkdamas,
sėkla sėti nešinas,
jis sugrįš namo džiūgaudamas,
derliaus pėdais nešinas.
Psalmė 126, 5 – 6

Dievas ašaroms suteikia daug daug palaimos! JIS nėra kietaširdis, lyg tai jam nerūpėtų. JIS skaičiuoja ašaras ir saugo jas specialiame ąsotyje.
Tai ne savęs gailėjimosi ašaros, bet karštų maldų dėl pasaulio kančių ir prašymų už mūsų mylimuosius ašaros. Dievas pažadėjo taip išklausyti maldas, nes tai Jėzaus žinioje.
Motinos besimeldžiančios už vaikus apsaugo juos nuo kančių. Kiek daug jaunų vyrų apsaugomi, nes už juos meldėsi motinos! Kiek daug merginų sukuria laimingas šeimas, nes motinos dėjo rankas maldai! Kiek daug žmonių rado Jėzų, Išgelbėtoją, nes tėvai klūpėjo ant kelių! Dievas pažadėjo išklausyti maldas už mūsų vaikus. JIS saugo ir apgaubia juos, laimina jų darbą, visur jiems padeda.
Kai kurios motinos meldžiasi su ašaromis akyse, nes jų vaikai nuėję klystkeliais. Tačiau Dievas tokias situacijas mato kitaip. JIS pasirūpina, kad ašaros būtų nebergždžios. JIS vaikams yra numatęs tikslą ir neapdovanoja jų sėkmingu gyvenimu, bet palieka ir sunkumų. Jie privalo rasti Jį, Tėvą!
Dievas visada išklauso savo vaikų maldas! Daug nelaimių pašalinta, daug ligų išgydyta, kančių nuraminta, suteikta apsaugos! Pagalvokime apie Abraomą, kai jis su Dievu kovėsi dėl Sodomos ir Gomoros. Taip, Dievas leido pasigailėti! Todėl JIS yra drąsus, tvirtas, kreipia žvilgsnį į viršų ir meldžiasi už mūsų pasaulį! Kas sėja ašarodamas, ims derlių džiūgaudamas.
Dievas pažadėjo, kad mes rinksime maldų vaisius. Tačiau tai dar ne viskas, kaip veikia malda! Dievas gal nebūtinai išgirsta mūsų prašymus paraidžiui, bet JIS visada reaguoja į juos. Leiskis drąsinamas nenustoti melstis ir tu išvysi vaisius.


Dėkoju, Jėzau, kad Tu meldiesi už mus! Kur galėčiau rasti geresnį užtarėją nei Tu? Tu visada Tėvui gerais žodžiais atsiliepi apie mane. Tu niekada nesi pagiežingas ir niekada nepavargsti. Tu esi mano Saugotojas!

Biblijos skaitinys šiai dienai: Evangelija pagal Joną 14, 1 – 14

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.