Kaip tėvas – 2016-10-24

Mano siela, šlovink VIEŠPATĮ,
ir visa, kas manyje, tešlovina jo šventąjį vardą!
Šlovink VIEŠPATĮ, mano siela,
ir neužmiršk, koks jis geras. …​ ​

Kaip tėvas gailisi vaikų,
taip VIEŠPATS gailisi jo pagarbiai bijančiųjų.
Psalmių knyga 103, 1-2 ir 13

Viešpaties baimė, tai vengimas blogio, baimė nusidėti, nepakantumas blogiui ir baimė iškristi iš Jėzaus bendruomenės nusidedant. Viešpaties baimė tai pagarba visagaliui, visa žinančiam ir amžinai šventam teisėjui, kūrėjui ir visko laikytojui. Prieš Jį mes lenkiamės ir Jį garbiname.
Ši baimė nieko bendro neturi su bijojimu. Jei mes bendraujame su Juo, mūsų baimė išnyksta. Nerimas ir baimė prieš Dievo teismą ir bausmę netaikoma nusidėjėliui, kurį Jėzus išteisino. Jis nori linksmų, laisvų vaikų!
Jis yra lyg mylintis Tėvas, kuris lenkiasi prie Savo vaiko. Nuolat nori Jis Savo vaiką apdovanoti, pamatyti, paliesti ir padaryti laimingu. Jis džiaugiasi, kai Jo vaikas džiaugiasi, verkia, kai Jo vaikas verkia. Jis yra tas, kuris yra pilnas gailestingumo, užuojautos ir meilės. Jis džiaugiasi, kai mato Savo vaikus, besidžiaugiančius Jo dovanomis ir staigmenomis.
Mes turime gerą, gailestingą Dievą! Jis yra mums kaip tikras Tėvas. Apie viską Jis pagalvoja. Viskuo pasirūpina. Mes turime Juo daug, daug daugiau pasitikėti! Mes turime Jam atverti savo širdis dar, dar plačiau! Mes turime daugiau gerti Jo malonės ir pasisotinti Jo meile. Mes turime daug daugiau tikėtis Jo įsikišimo ir palikti Jam visus didelius ir mažus rūpesčius bei naštas. Kur yra kitas toks Dievas, kaip JIS? – Kuris nuplauna mūsų nuodėmes jūroje, ten, kur giliausia ir pastato ženklą: žvejoti draudžiama!?
Kaip labai mus Dievas myli, mes skaitome Evangelijose. Jėzus yra Dievo paveikslas, jie yra viena. Taip, kaip Jėzus veikia, toks yra ir Dievas. Taip kaip Jėzus kalba, taip ir Dievas kalba. Iš Jėzaus mes mokomės pažinti Dievą, Jo charakterį ir savybes.
Kaip Jėzus elgėsi su vaikais, mane tai visada stebina. Kokie jie Jam yra brangūs! Kaip rūpestingai Jis su jais elgiasi! Kaip stipriai Jis juos apgaubia, pripildo džiaugsmu, muzika ir juoku! Taip Jis nori elgtis ir su mumis. – Ar mes priimsime?
Tada mes galime giedoti: Mano siela, šlovink VIEŠPATĮ, ir visa, kas manyje, tešlovina jo šventąjį vardą!

Dėkoju, Jėzau, Tu mums parodai Tėvą! Mūsų dangiškasis Tėvas yra pilnas meilės, gailestingumo, gerumo ir kantrybės. Jis atleidžia, kai kiti pasmerkia. Jis pamiršta, kai kiti priekaištauja. Jis myli, kai kiti nusisuka. O, koks nuostabus Tėvas!

Biblijos skaitinys šiandienai: Evangelija pagal Joną 15, 9 – 17

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.