Ginčuose – 2016.10.25

Vos jiems pradėjus džiugią šlovės giesmę, VIEŠPATS surengė pasalas Amono ir Moabo vyrams bei Seyro aukštumų gyventojams, atžygiavusiems prieš Judą, ir jie sumišo.
2 Met 20, 22

Tokia yra Dievo taktika kovoje: mūsų pagyros ir džiūgavimas yra Dievo reikalas. Keletas tautų atžygiavo prieš Judą jo sunaikinti. Jų buvo per daug, Judas negalėjo nugalėti. Tačiau karalius ir visas Judas ieškojo Viešpaties, jie verkė, pasninkavo ir susirinko paprašyti Viešpaties pagalbos. Karalius meldėsi Dievui, tikrajam Karaliui. O Jis kalbėjo per pranašą: Nebijokite ir nedrebėkite dėl šios didžiulės kariaunos, nes šis mūšis Dievo, o ne jūsų. Ir tada pranašas davė dar vieną instrukciją, kaip bus pasiekta pergalė. Levitai jau pradėjo giedoti šlovės giesmę, nors dar nebuvo aišku, ar Dievas padės. Kitą dieną karalius paprašė išeiti į priekį tuos, kurie giedojo: Giedokite Viešpačiui, nes Jo ištikimoji meilė amžina! Tuo metu, kai jie giedodami ėjo susiremti su priešais, priešai puolė iš pasalų ir buvo nukauti. Tuomet priešai kovojo vienas prieš kitą ir visiškai pakriko. Kai Judas atėjo, jiems tereikėjo surinkti grobį – jiems reikėjo trijų dienų. Ketvirtą dieną jie susibūrė ir šlovino Viešpatį, kuris taip nuostabiai padėjo. Su gyriaus giesme jie atvyko į Jeruzalę ir nuėjo į Viešpaties namus. Su gyriaus giesme jie įžengė į Jeruzalę ir nuėjo į Viešpaties namus. Dievo baimė apėmė visas kaimynines tautas, nes Izraelis turėjo ramybę.
Taip yra Dievo karalystėje: šlovės giesmė ir padėka paskatina Dievo ranką veikti. Šlovinimas pripildo mūsų pačių širdis pasitikėjimo ir tikėjimo ir Dievas atsako parodydamas savo didybę. JIS padeda savo vaikams.
Kai kova baigėsi, jie nėjo tiesiog namo, bet buvo švenčiamas Viešpats; – visi žinojo, kam priklauso padėka. Tai buvo užrašyta tam, kad niekada nebūtų užmiršta.
Mes turime perimti šią taktiką: ginčuose mes norime šlovinti Dievą, Jam dėkoti ir laukti. Jis pripildo mūsų širdis tikėjimo ir pasitikėjimo, kai mes nuoširdžiai Jį giriame. JIS veikia už mus ir mus išgelbsti. Ir mūsų padėka priklauso Jam! Kai kurie užsirašo galingus Dievo darbus užrašų knygelėje, kad prisimintų juos apėmus naujiems sunkumams. Dievas yra didis, Jo meilė trunka amžinai tiems, kurie Jį nuoširdžiai garbina!

Ačiū, Dangiškasis Tėve! Esi didis ir galingas, daug stipresnis nei visi priešai kartu! Taip, aš kreipiuosi į Tave pagalbos ir dėkoju Tau už daugelį kartų, kai mane išgelbėjai!

Biblijos skaitinys šiandienai: Jono 15, 18–16, 4

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.