Dievo namuose – 2016-11-04

… aš visados gyvensiu VIEŠPATIES Namuose.
Psalmė 23, 6

Taip, aš trokštu likti Dievo namuose visados ir amžiams! Tai mano namai, mano tėvynė. Čia randu paguodą, jėgą, viltį ir džiaugsmą. Dievo gailestingumas palaiko mane, Jo malonė leidžia laisvai eiti keliu, o Jo gėrybės stiprina mane. Kaip gera gyventi pas VIEŠPATĮ!
Dievo namai yra ten, kur JIS gyvena – mano širdyje. JIS yra bendruomenės VIEŠPATS, o ji yra Jo šventykla. Dievas kuria savo karalystę žemėje ir todėl yra Karalius. JIS viešpatauja danguje.
Nenoriu būti ten, kur veikia priešas. Atkreipiu dėmesį, kokius žiūriu filmus, kokias knygas, žurnalus ir pranešimus skaitau, su kokiais draugais bendrauju. Nenoriu galvoti ir elgtis taip, kaip nepatinka Dievui.
Be viso to: Dievas suteikė man pažadą. JIS sako, kad aš galiu visados ir amžinai gyventi Jo namuose. Toks Dievo ženklas yra meilė; – JIS niekada nepaliks manęs, nepaliks bėdoje. Kol būsiu su Dievu, JIS padės man gyvenime ir mirtyje.
Jau dabar galime pajusti tokią Dievo esatį. O danguje bus dar tobuliau. Dieviškas džiaugsmas perskros viską, visą mano būtį. Bus išgydyti ir pamiršti visi skausmai, liūdesys, kančios. Džiaugsmas liesis prie Dievo sosto! Tačiau aš jau dabar noriu regėti šį džiaugsmą. Su Juo įmanoma viskas!
Jei turime patirti liūdesį, malonės saulė šviečia į mus. Paulius privalėjo daug ką įveikti, bet Dievo esatis visada buvo stipresnė. Ar žinote, kaip Paulius ir Silas kalėjo kalėjime? Jie buvo supančioti grandinėmis, bet sugebėjo šlovinti giesmėmis. Jie taip garbino Dievą, kad JIS atsiuntė jiems žemės drebėjimą, nutraukusį grandines ir sugriovusį kalėjimo vartus. Liūdesio ir kančių metu atsiminkite: gėris ir gailestingumas visą gyvenimą bus šalia, tad visados likime VIEŠPATIES namuose.
Niekas negali išplėšti mūsų iš stiprių Dievo rankų. JIS yra stipresnis už bet kokią kančią ir bet kokį liūdesį, už priešą, grasinantį ir kenkiantį mums. VIEŠPATYJE rasime saugumą, gėrį ir malonę.

Dėkoju Jėzau, kad aš galiu gyventi Tavo namuose, šalia Tavęs! Dėkoju, kad Tu mane saugai. Dėkoju, kad Tavo gėris, bet ne įsiūtis lydi mane per gyvenimą! Dėkoju, kad aš galiu gyventi su Tavimi, o vėliau galiu būti su Tavimi danguje!

Biblijos skaitinys šiai dienai: Evangelija pagal Joną 19, 1 – 16

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.