Gyvas žodis – 2016-11-05

Dievo žodis yra gyvas, veiksmingas, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją.
Laiškas žydams 4, 12

Dievo žodis yra gyvas, nes veikia ten, kur yra pasiunčiamas. Jau Biblijos pradžioje minimas Dievo žodis, kuriantis egzistenciją ir gyvenimą. Dievas tarė: Tebūnie šviesa! – ir šviesa pasirodė. JIS sukūrė dalykus iš nieko. Jam net nereikėjo dalių, kad jos kažkur būtų. Nereikalingi buvo ir tūkstančiai angelų, galintys padėti sukurti pasaulį. Užteko tik Jo žodžio.
Jonas rašė: Pradžioje buvo Žodis. Tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas. Jis pradžioje buvo pas Dievą. Visa per jį atsirado … Jame buvo gyvybė, ir ta gyvybė buvo žmonių šviesa (iš Jono evangelijos 1).
Dievo žodis padaro tai, ko Dievas nori. Niekada nebuvo taip, kad neįvyko tai, ką sakė Dievas. JIS visada laikosi žodžio.
Nes raidė užmuša, o Dvasia teikia gyvybę. Tad taip yra su spausdintinu žodžiu. Kiti žiūri tik į raides ir nemato galingų VIEŠPATIES žodžių. Taigi Biblija greitai virsta įstatymų knyga. Tačiau tokiuose žmonėse nėra dieviškojo gyvenimo. Panašiai yra ir tada, jei bendruomenės paverčia žodį įstatymu. Raidė užmuša.
Jei mes melsdamiesi skaitome Bibliją, Dievas pradeda kalbėti. JIS deda savo žodį į mūsų širdį ir mes tada juo vadovaujamės, mūsų širdyse spurda pranašystės. Neleiskime, kad sena, pikta gyvatė mums kalbėtų tą patį, ką kalbėjo Ievai: Taip, Dievas pasakytų … Galbūt JIS mintyse turėjo ką kitą? Galbūt tai galioja kitiems, bet ne tau? – Tokios mintys ateis ir mes turime būti apsiginklavę ir sugebėti apsiginti ir priimti šį žodį. Kuo labiau širdyje vadovaujuosi Dievo žodžiu, tuo labiau šis tampa gyvesnis. Kuo labiau pasitikiu Dievo žodžiu, tuo labiau jaučiu Dievą. JIS veikia pagal mano tikėjimą.
Jei mes guodžiame ir drąsiname save, jei sekame kalba arba pamokslu, prašykime, kad būtume Dievo žodžio kanalu. Taip žodis gali pasiekti kitus žmones ir veikti jų širdyse. Būkime atviri Dievo žodžiui ir mintims bei tikėkime, kad JIS Savo žodį padarys gyvu.
JIS yra gyvasis VIEŠPATS!

Dėkoju, Jėzau, kad gyveni ir tuo pačiu kūri naują gyvenimą! Tavo Žodis gyvina mane, suteikia jėgų ir pasitikėjimo! Įdėk Savo žodį į mano širdį, noriu pasitikėti Tavimi!

Biblijos skaitinys šiai dienai: Evangelija pagal Joną 19, 17 – 30

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.