Viešpats, galingas mūšyje – 2016-11-07

Kas gi tas Garbės karalius? Tai VIEŠPATS, stiprus ir narsus, VIEŠPATS, galingas mūšyje. Pakelkite savo sąramas, vartai! Plačiai atsidarykite, amžinosios durys, kad įžengtų Garbės karalius!
Psalmių knyga 24, 8 – 9

Ar yra toks krikščionis, kuris gyvena ramybėje? Ne, nes jeigu jis tikrai seka Jėzumi, velnias stengiasi apsunkinti jo gyvenimą. Taika tokiam krikščioniui neįmanoma, nebent jis „atostogauja“ nuo tikėjimo.
Jėzus mums duoda Savo ramybę, kuri yra aukščiau bet kokio supratimo. Net kivirčuose ar kare mus apsupa Jo ramybė ir saugo mūsų širdis. 23 psalmėje rašoma: žaliose pievose mane paguldo, prie ramių tvenkinių gano… Tu padengi man stalą mano priešų matomoje vietoje, patepi dosniai mano galvą aliejumi – sklidina mano taurė! Taip, JIS rūpinasi mumis net kovos įkarštyje.
Velnias bando mus gundyti ir nugalėti per mūsų senąjį AŠ. Kai kurie krikščionys atkrinta siekdami daugiau patogumo, garbės, malonumų, pinigų, valdžios ir sekso. Priešas mėgina apsunkinti mūsų gyvenimus, kurstydamas kitus žmones prieš mus. Ir jis mėgina atakuoti krikščionis tiesiogiai per nelaimes, ligas, kančią ir baimes. Visur mes galime nugalėti, jei tampriai būsime susieti su Viešpačiu. Biblijoje yra daug patarimų mūsų kasdieniniam gyvenimui, mūsų kovai ir mūsų bendravimui su Viešpačiu. Mes turime tai žinoti!
Nuostabu, kad mes esame nugalėtojų pusėje! Dar ne visur galima tai įžvelgti, tačiau JIS ateis ir įkurs Savo karalystę, Jis velnią jau seniai nugalėjo! JIS yra šlovės Karalius, visa valdžia yra Jo, čia ir danguje, dabar ir visados! JIS yra Karalius, galingas ir stiprus, tvirtas ir nenugalimas. JIS yra stiprus pagalbininkas kiekviename suspaudime ir galingas mūšyje.
Taip, aš noriu pasislėpti po Jo sparnais, kol nelaimė pasitrauks. JIS, mano Karalius saugo ir priglaudžia mane. Aš nenoriu regzti keršto, nenoriu matyti tik neteisybes ir nenoriu visa tai laikyti savo širdyje, kol mirsiu nuo kartumo ir savigailos. Aš noriu padaryti taip, kaip mano Viešpats padarė: atleisti ir mylėti. Viešpatie, jie nežino, ką daro!
Aš nenoriu žeisti ir nenoriu atskleisti tų, kurie man linki pikta.
Aš noriu klausyti, ką man Viešpats sako. Kartais Jis sako: paėjėk dar truputį toliau. Palik jiems tai, ko jie taip trokšta. Aš atlyginsiu visą žalą. O kartais Jis sako: stovėk! Nes Aš kovosiu vietoje Tavęs! O kartais mums reikalinga pagalba kovoje: gero patarėjo arba maldininko.
JIS yra galingas padėjėjas mūšyje! Kaip gerai, kad JIS mano pusėje!!

Taip, Jėzau, su Tavimi aš galiu nugalėti bet kokį mūšį. Dėkoju už Tavo ramybę, kurią man įdedi į širdį. Viešpatie, kartasi aš reaguoju netinkamai, piktai, užsispyrusiai ir kerštingai. Prašau, atleisk man. Ir padėk man, prašau, kovoje daugiau Tavimi pasitikėti. Tu esi mano stiprusis padėjėjas mūšyje!

Biblijos skaitinys šiandienai: Evangelija pagal Joną 20, 1 – 18

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.