Pergalingas — 2016-12-01

Bet aš būsiu su tavimi! Tu nugalėsi Midjaną.
Teis
ėjų knyga 6, 16

Gideonas buvo jauniausias šeimoje, o pati šeima buvo iš silpnos giminės. Tačiau Dievas jam pažadėjo sėkmę. Visi žmonės kalbėjo priešingai, tik Dievas tai užtarė.
Kaip ir kiekvienais metais midjaniečiai įveikė Izraelį ir išgrobstė. Tačiau šiais metais Izraelis pasišaukė į pagalbą Dievą ir JIS atsiuntė savo angelą. Šis pašaukė Gideoną išlaisvinti šalį.
Silpniausias vyras iš silpniausios giminės sušaukė izraelitus, tačiau iš jų atėjo nedaug.
VIEŠPAČIUI net ir jų buvo per daug ir JIS visus tuos, kurie buvo išsigandę, išsiuntė namo. Dar buvo likę nemažai vyrų ir JIS atskyrė vyrus, kurie iš upelio gėrė kaip šunys. Liko 300 vyrų. To pakaks! – tar
ė angelas, tačiau jūs turite garbinti ne save, bet VIEŠPATĮ! Su šiais 300 vyrų Gideonas leidosi į mūšį ir laimėjo! – nes VIEŠPATS buvo su juo.
Dovydas norėjo įveikti milžiną Galijotą, nes jis buvo tuo užtikrintas. Prireikė trijų mažų akmenukų ir Dievo pagalbos, kad milžinas kristų. Dovydas įveikė Galijotą, nes VIEŠPATS buvo su juo.
Kur yra mūsų milžinai? Kur midjaniečiai? Dievas sako: tik drąsos! Tu esi silpnas ir mažas, bet kadangi Aš esu su tavimi, tu juos įveiksi!
Mes kartais leidžiamės įveikiami baimių, rūpesčių, melancholijos, savigraužos, piktų žodžių ir kartėlio, blogos nuotaikos ir kasdienės rutinos. Tačiau vienas sako: Kelkis, būk drąsus! Tu įveiksi priešą, nes Aš esu su tavimi!
Kai Dievas mus pašaukia darbui, JIS sako: tu įveiksi midjaniečius, nes Aš esu tavimi! JIS žino, kad mūsų jėgos nepakaks, todėl yra Jo jėga, išmintis, paguoda, gailestingumas, draugystė ir kantrybė. Tad mes laimėsime!

Dėkoju, Jėzau, kad esi VIEŠPATS! Ką reiškia rūpesčiai ir baimės? Tu esi Didžiausias! Užpildyk mane Savo galia, drąsa, nes aš esu mažas ir silpnas. Dėkoju, kad Tu esi su manimi!!

Biblijos skaitinys šiai dienai: 20 psalmė, 1 – 10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.