Pagaliau mylimas – 2016-12-02

Tu būsi vadinama nauju vardu, kurį pats VIEŠPATS tau suteiks.Tu būsi puošni karūna VIEŠPATIES rankoje, karališka diadema savo Dievo dešinėje… Kaip džiaugiasi nuotaka jaunikis, taip tavimi džiaugsis tavasis Dievas.
Izaijo knyga 62, 2.3.5 

Kokia moteris nenorėtų būti karalienė? Koks vyras nenorėtų būti dievaitės mylimasis?
Dievas tai turi mintyje. JIS mato dabartį, bet žino ir ateitį! O žmonijos ateitis laukia gera, vadinti Dievą savo Dievu.
Tekste kalbama apie Jeruzalės miestą, kurį Dievas labai myli.
Tačiau mes galime priimti žodžius taip pat ir asmeniškai. Dievas juk myli mus. Mes esame Jam vertingi ir JIS nori su mumis bendrauti, džiaugtis savo vaikais, nori juos gražinti tiek viduje, tiek išorėje!
Vyro meilė moteriai gali visiškai pakeisti moters gyvenimą. Ji yra visa ko centras! Kažkas jai dovanoja dovanas, nešioja ant rankų ir nuskina dangaus žvaigždę! Ji yra karalienė ir gražinasi dėl savo mylimojo! Dievas lygiai taip pat mylis Savo vaikus.
Dievo meilė gali visiškai pakeisti vyrą. Yra kažkas, kas manimi pasitiki, atranda mano gebėjimus! Esu priimamas ir vertinamas! Daugiau man nieko nereikia daryti, tik išlikti ramiam. Dievas, mano Tėvas, mane myli taip, kad JIS galvoja apie mane!
Taip, Dievo meilė teoriškai nėra tik galvoje, ji keičia gyvenimus. Mes turime pagrindą mūsų gyvenimui. Galime gėrėtis Dievo meile, jaustis priimami, vertinami, žvelgti meilės kupinomis akimis … Kaip gera pajausti šią meilę ir joje gyventi! Nenorėčiau nei vienos dienos praleisti be Dievo. JIS kaip jaunikis besidžiaugiantis savo nuotaka. JIS yra gerasis, geriausias ir gražiausias!

 

Taip, Tėve danguje, Tu man sakai taip! Tavo rankos, ausys ir širdis man visada yra atvira! Tavo meilė keičia visą mano gyvenimą! Nes aš esu priimamas, vertinamas ir mylimas be jokių jei ar bet!!

Biblijos skaitinys šiai dienai: 21 psalmė, 1 – 14

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.