Nepajudinamas pamatas – 2016-12-03

Bet nepajudinamai stovi Dievo pamatas su iškirstu įrašu: Viešpats pažįsta savuosius ir: Teatsitraukia nuo neteisybės kiekvienas, kuris garbina Viešpaties vardą.
Antras laiškas Timotiejui 2, 19

Jei mano tikėjimas priklausytų tik nuo manęs, jau seniai būčiau jo netekęs. Tačiau mano tikėjimo pagrindas yra Dievas. JIS mane pasirinko, išgelbėjo ir mane palaiko! Aš kartais būnu neryžtingas, krentu ir lieku gulėti, bet Dievas, mano dangiškasis Tėvas, padeda man ir pakelia mane.
Nelabasis gali siautėti: Dievas laiko mane savo stipriose, pergalingose rankose. Žinau, kad esu tik silpnas žmogus, bet dar geriau žinau, kad Dievas ištikimai stovi šalia manęs! JIS neleidžia man kristi ir nepamiršta manęs!
Kaip Dievas, Šventasis, turi mane i
šlaikyti, jei aš nuolat nusidedu ir mano rankos suteptos neteisybe? Tai nepakeliama. Todėl: kas nori būti palaikomas VIEŠPATS, turi nusiplauti rankas ir atiduoti savo širdį VIEŠPAČIUI. Neteisybė negali viešpatauti! Kaip gera, kad Jėzus nuplauna visą purvą ir neteisybę, tačiau aš privalau atsitraukti nuo neteisybės ir jos neprisileisti.
Kodėl yra tiek nedaug visagalių vyrų ir moterų? Nes jų širdys nuodėmingos. Tai neteisinga žvelgiant iš VIEŠPATIES pusės. Yra per daug puikybės, pasipūtimo, keršto, valdžios troškimo, egoizmo, kartėlio, jokio nuolankumo … Kaip Dievas per tokius žmones gali daryti stebuklus? Lyg Dievas turėtų būti patenkintas šiais žmogiškaisiais krikščionimis.
Mes, Dievo vaikai, turime pasitikėti šalia esančiu Dievu. Kai Koraho bendrija maištavo, sakė: Moze, tu nesi kažkas ypatingas, mes taip pat galime aukoti aukas! VIEŠPATS užtarė Mozę ir sunaikino visą Koraho bendriją. Įdomi istorija Skaičių knygoje, 16. Taip, Dievas yra ištikimas mums, jei mes esame ištikimi Jam.
Kai gresia ligos, mirtis, nedarbas, teismas, mes esame Dievo rankose. Žinoma, apgalvojame savo veiksmus ir vadovaujamės savo protu. Tačiau kai kuriose situacijose mes nieko negalime pakreipti ir patikime tai VIEŠPAČIUI. JIS rūpinsis mumis, ištikimai laikysis savo žodžio! VIEŠPATS pažįsta savuosius – tai nepajudinamai tvirta.

Dėkoju, Tėve danguje, kad esi ištikimas! Tu nepalieki nei vieno, kuris tikslingai ieško Tavęs. Tu nepamiršti nei vieno, kuris yra Tau ištikimas. Tu padedi Savo vaikams, jei jie kliūna ir krenta. Tu esi Dievas, kuris viskuo rūpinasi. Su Tavimi esu paaukštintas.

Biblijos skaitinys šiai dienai: 22 psalmė, 1 – 11

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.