Išgelbėtas–Prarastas – 2016.12.06

Ne taip su bedieviais, ne taip, –
jie kaip vėjo blaškomi pelai!
Užtat nedorėliai Teisme neatsilaikys
nei nusidėjėliai teisiųjų sueigoje,
nes VIEŠPATS globoja teisiųjų kelią,
nedorėlių kelias į pražūtį veda.
Psalmynas 1, 4–6

Žinoma, niekas nenori būti bedievis, bet niekas nenori ir prasidėti su Dievu. Taigi daug, daug žmonių yra bedieviai, toli nuo Jo.
Dievo meilė yra tokia didelė ir stipri, kad JIS leidžia atsitraukti tiems, kurie nenori turėti su Juo nieko bendro. Tik kartais per Kalėdas nueiti į bažnyčią, pasikrikštyti ir būti palaidotam kaip krikščioniui dar visai nereiškia, kad esi krikščionis! Kadangi vis tiek esi bedievis!
Mes, žmonės, įsikimbame į tuos, kuriuos mylime ir kurie nori su mumis bendrauti. Skyrybos yra baisios, nes mylimas žmogus randa kitą ir mus palieka. Motinoms sunku paleisti savo suaugusius vaikus, jos mielai juos „pasilaikytų“. Bet Dievo meilė yra tokia stipri, kad JIS atsižvelgia į žmones. JIS priima jų sprendimą.
Kaip Dievas šiems žmonės tiesiog neegzistuoja arba yra labai, labai toli, taip ir šie žmonės tolimi Dievui. JIS leidžia jiems laikytis savo gyvenimo būdo bei norų ir daugiau tuo nesirūpina. Šalyse iškyla valdovai, kuriuos jos pačios išsirinko ir kurių nusipelnė. Kiek daug verksmo tuomet būna…
Žmogaus gyvenimas be Dievo dažnai yra kaip žolė. Ji pražysta neapsakomo grožio ir puikumo, bet po to yra nupjaunama, sudžiūva ir ją išbarsto vėjas. Niekas jos nebeprisimena. Taip sako 6 eilutė: „Nedorėlių kelias į pražūtį veda.“ Dievui Jo tiesiog nebėra, jis tiesiog dingsta.
Kaip gerai, kad Dievas yra mums gailestingas, mus pasirenka, girdi mūsų maldą ir šauksmą! Kai mes Jo šaukiamės ir leidžiamės Jo auklėjami! Kai įsikimbame į Jėzų kaip į išgelbstintį Dievo inkarą ir šliejamės prie Jo! Tada Dievas pažvelgia į mūsų kelią ir atkreipia į mus dėmesį. Tada mes esame Jo deimantai šioje žemėje!

Ačiū, Jėzau, Tu atvėrei kelią pas Dievą ir papasakojai apie Jo meilę. Tu mus išgelbėjai ir sutaikei su Dievu. Taip, mes norime sekti paskui Tave, Tu atvedi mus pas Dangiškąjį Tėvą.

Biblijos skaitinys šiandien: Psalmynas 23, 1–6

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.