Gailestingumas – 2016.12.08

Gailestingas ir maloningas yra Viešpats,
lėtas pykti ir turtingas gailestingumo.
Psalmių knyga 103, 8

Vienas žmogus keliavo iš Jeruzalės į Jerichą ir pakliuvo į plėšikų rankas. Tie išrengė jį, sumušė ir nuėjo sau, palikdami pusgyvį. Atsitiktinai tuo pačiu keliu ėjo vienas kunigas ir, pamatęs jį, praėjo kita kelio puse. Taip pat ir levitas, pro tą vietą eidamas, jį pamatė ir praėjo kita kelio puse. O vienas samarietis keliaudamas užtiko jį ir pasigailėjo. Priėjęs jis aprišo jo žaizdas, užpildamas aliejaus ir vyno, užkėlė ant savo gyvulio, nugabeno į užeigą ir slaugė jį. Kitą dieną iškeliaudamas jis pasiėmė du denarus, padavė užeigos šeimininkui ir tarė: ‚Slaugyk jį, o jeigu ką išleisi viršaus, sugrįžęs atsilyginsiu.‘ (Evangelija pagal Luką 10, 30 – 35)
Šitoks yra Viešpaties gailestingumas! Kai aš gulėjau ant žemės, palūžęs ir be vilties, atėjo Jėzus ir pakėlė mane. Jis užpylė aliejaus ir vyno ant manęs, tai – Šventoji Dvasia. Jis buvo susirūpinęs manimi ir viską išsprendė. Taip, mane išgelbėjo Jo gailestingumas, kurio aš nenusipelniau! Jo kantrybė, pakantumas ir gerumas yra mano šansas!
Aš noriu tapti toks, kaip Jis: praktikuoti gailestingumą ten, kur nieko negalėčiau gauti mainais. Kantrybės turėti ten, kur nėra jokios vilties. Gerumą rodyti tiems žmonėms, kurie man niekaip negalės atsidėkoti. Aš tikiu, kad dėl Jėzaus gailestingumo, kuris gyveno Jo mokiniuose, tikėjimas užkariavo visą pasaulį per trumpą laiką. Nes žmonės vieni kitiems yra negailestingi, nekantrūs ir neužjaučiantys. Bet krikščionys yra visai kitokie! Įsitvirtink Jėzaus gailestingume!

Dėkoju, Jėzau, Tu esi man gailestingas ir kantrus. Kaip dažnai aš būnu neužjaučiantis ir nekantrus, bet Tu niekada dėl manęs neprarandi vilties. Tu ištikimai stovi mano pusėje!Viešpatie, duok man daugiau Tavo gailestingumo Dvasios!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.