Ramumas – 2016-12-10

Kas tik gyvena Aukščiausiojo pastogėje,
pasilieka Visagalio pavėsy.

91 psalmė, 1

Gera sėdėti viduje prie krosnies, kai už lango audra ar lyja! Taip galima suprasti eilutę iš Biblijos. Gerai, kad nesu sarginis šuo! Toks gyvena lauke, bet ir jis turi savo pastogę, tačiau jis visada privalo budėti ir pranešti, jei kas artinasi… Tad vargšelis šuo vėjyje ir lietuje turi loti.
Galvoju, kad ir mes, žmonės, nesam protingesni. Visada lekiame į lauką, per vėją ir lietų, sušlampame ir sušalame. Kodėl netūnome sau saugiai?
Čia kaltas mūsų senasis Aš, visada maištaujantis ir ieškantis savo kelio. Jis paprasčiausiai negali būti ramus. Norime būti nuolankūs, bet senasis Aš prasiskleidžia su visa puikybe. Norime būti kuklūs, bet Aš tampa pavydus kitiems ir nori kažką turėti bet kokiomis sąlygos, nes kitaip pradės zirsti ir kabinėtis kaip mažas vaikas. Norime atsikratyti nuodėmių, bet didelis Aš taip traukia, kad galiausiai pasiduodame.
Jėzus buvo kitoks. Kai artinosi audra, o Jėzaus mokiniai baiminosi, JIS gulėjo valtyje ir miegojo. Jėzus ilsėjosi Visagalio pavėsyje. Kai Nazarete Jėzų norėjo nustumti nuo kalno, JIS tiesiog pro visą tai praėjo. Jėzus buvo rami asmenybė, kadangi gyveno Aukščiausiojo apsaugoje ir Visagalio pavėsyje.
Paulius taip pat tai galėjo. Jis buvo nepriklausomas nuo kalėjimo mūrų, tad galėjo ilsėtis Visagalio pavėsyje tiek būdamas kalėjime, tiek bėdoje. Ten jis buvo saugus bei galėjo šlovinti Dievą giesmėmis.
Tai įmanoma ne tik mums žvelgiant į Jėzų. Tai Jėzaus būtis padaro viską įmanoma! Tai nėra ypatinga technika kaip autogeninė treniruotė arba joga, tai Dievo galia! JIS yra ten, kur Jam dėkojama, JIS šlovinamas ir gerbiamas! Dievas yra ten, kieno širdyje JIS yra karalius. Visa tai yra aiškiai pastebima! JIS – mūsų ramybė.

Dėkoju, Jėzau, kad su Tavimi yra saugu! Galiu išlikti ramus, nes Tu prisiimi visus mano vargus. Aš galiu viską patikėti Tau, nes žinau, kad Tu padarysi geriausia. Ach, VIEŠPATIE, kad tik išlikčiau visada tvirtai susijęs su Tavimi! Padėk, VIEŠPATIE!

Biblijos skaitinys šiai dienai: 27 psalmė, 1 – 14

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.