Augantis tikėjimas – 2016.12.14

Jėzus tarė:
Iš tiesų, iš tiesų sakau jums:
kas mane tiki, darys darbus, kuriuos aš darau,
ir dar už juos didesnius,
nes aš keliauju pas Tėvą.
Jono 14, 12

Darbais apibūdinami Jėzaus stebuklai ir ženklai, kuriuos Jis padarė. Mes turime daryti ženklus ir stebuklus taip, kaip JIS. Bet tai nėra mūsų kasdienybė, o veikiau didelis išskirtinis dalykas!
Kodėl taip yra? Jėzus sako, kad taip vyksta dėl tikėjimo stokos. Mes nepasitikime Juo ir todėl nesimeldžiame tam tikrų dalykų, pavyzdžiui, išgydymo, vietos stovėjimo aikštelėje ar kad rastume tai, ką pametėm… Mes Juo nepasitikime, nes mums net į galvą nešauna dėl tokių dalykų melstis. Tikėjimas gali ir privalo augti. Jėzus nori, kad mes nuolat turėtume vis daugiau ir daugiau tikėjimo!
Pirmasis žingsnis – tai suvokti, kad Dievas yra. Taip mano daug žmonių. Antrasis žingsnis – suvokti, kad Jis gali įsikišti, pavyzdžiui, išgydyti ligonį – ir kartais Jis tai ir daro. Trečias žingsnis – suvokti, kad Dievas gali ir nori išgydyti. Žvelgdami į Jėzų, matome, kad Jis siekė išgydyti žmones. JIS mus atjaučia! Jei šitai suprantame, mums nedaug trūksta, kad galėtume visiškai pasitikėdami melsti išgydymo ir kitų dalykų.
Mumyse tėra viena kliūtis: mes nevisiškai suprantame Jėzaus atpirkimą ir nepriimame jo asmeniškai. Kai aš meldžiu išgydymo ar kito antgamtinio dalyko, dažnai ateina mintys, kad esu nevertas ar nešventas, neturiu teisės į tokius dalykus. Priešas labai mėgsta tokį savęs pasmerkimą, bet Dievas – tikrai ne!
Jei žinau, kad esu visiškai mylimas ir apvalytas Jėzuje, aš tikiu, kad galiu melsti visko, kas įmanoma ir neįmanoma. Tada galiu pasakyti, kad Dievas nori išgydyti ligonius ir daryti kitus dalykus ir JIS nori tai daryti per mane! Tai labai didelis žingsnis!!!
Ir jei aš visa tai suprantu, JIS gali išgydyti – JIS nori išgydyti ir JIS nori išgydyti per mane – tuomet aš žengsiu dar vieną žingsnį ir melsiuosi išgydymo ar kitų dalykų.
Jėzus nori per šį tikėjimą išlieti savo palaiminimus. JIS pažadėjo išklausyti kiekvieną maldą! JIS nori mūsų paklusnumo (net jei iš pradžių tai darome bijodami ar abejodami) ir mūsų pasitikėjimo (net jei iš pradžių jis ir mažas)!
Aš negaliu daryti stebuklų kaip koks konvejeris. Bet yra kitų dalykų, už kuriuos meldžiuosi, ir Dievas beveik nuolat jų išklauso. Aš ne visada suprantu kodėl. Bet esu laimingas, kai Dievas per mane veikia.
Mes norime drąsiau eiti į priekį! Mes negalime nukristi žemiau nei į Jėzaus stiprias rankas.

Mano brangusis Jėzau! Dėkoju, kad duodi drąsos melstis! Dėkoju, kad duodi pasitikėjimo! Ačiū, kad tikrai nuvalei mane nuo visokio blogio! Dėkoju, kad gyveni manyje ir taip stipriai mane myli! Taip, aš pasitikėsiu Tavimi ir drąsiai tikėdamas eisiu į priekį. Padėkite man, Viešpatie!

Biblijos skaitinys šiandien: Psalmė 31, 1–9

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.