Saugūs Jame – 2016.12.17

Ir neprisitaikykite prie šio pasaulio, bet pasikeiskite, atnaujindami savo protą, kad galėtumėte ištirti, kas yra gera, priimtina ir tobula Dievo valia.
Romiečiams 12,2

Kiekvienas žmogus mielai norėtų būti geru ir tobulu. Bet tuo pačiu metu mus kažkaip traukia link nuodėmės, nors ji būtų visai, visai maža ir niekas negalėtų to pastebėti. Jei mes galvojame, na, štai, pagaliau mes esame visiškai su Jėzumi, tuomet įsėlina vėl kažkoks dalykas, ir mes staiga pastebime, kokie išdidūs ar nedraugiški esame. Štai kokie mes, baisu!
Bet kaip gerai, kad Dievas jaučia mums gailestį ir mus pataiso! JIS atleidžia ne tik mūsų kaltę ir tai, ko neįveikėme, bet nori mums padėti, kad taptume panašiais į Jį. Tai vyksta labai lėtai, žingsnis po žingsnio. Žinoma, didelių nuodėmių reikia radikaliai vengti, bet „mažas“, kurios taip giliai įsišakniję mūsų charakteryje, VIEŠPATS laikas nuo laiko atidengia, kad galėtų pakeisti į tai, kas daro panašiu į Jį. Tai panašu į besitęsiančią kovą ir tai iš tiesų taip yra, bet mes pamažu tampame vis labiau panašesni į Jį. Išdidumas vis daugiau vietos užleidžia nusižeminimui. Vietoj užsispyrimo atsiranda vis daugiau gailestingumo. Taip, JIS, pradėjęs mumyse savo darbą, jį ir pabaigs. Todėl JIS ir davė mums Savo Dvasią.
Kiek Dievas gali mus pakeisti, priklauso nuo mūsų. Ar mes atviri Jo korektūrai? Ar pasiruošę paaukoti savąjį, egoistinį Aš? Ar mieliau norime ir toliau tą savąjį Aš penėti ir tukinti? Ar pasitikėsime Juo ir pasiduosime Jo auklėjimui ar atsisakysime, kai tik pradės skaudėti?
Mes neturime susivienodinti su pasauliu. Pasaulyje yra tiek visokių srovių, priešingų Dievui ir Jo tvarkai! Neleiskime, kad mus suvedžiotų pūsti su pasauliu į vieną ragą. Stovėkime tvirtai kaip švyturys bangų mūšoje. Dievas nenori patraukti mūsų iš pasaulio, kad gyventume tik mažoje šventųjų salelėje. JIS siunčia mus į pasaulį, kad būtume Jo liudytojais. Mes turime būti tvirti ir stiprūs kaip uolos bangų mūšoje. Jei laikysimės Jo, tai JIS laikys mus tvirtai!

Ačiū, Jėzau, Tu turi tiek kantrybės su manimi! Kartais mane apima liūdesys, kad manyje dar tiek daug visko, kas nepanašu į Tave. Bet Tu atleidi, padedi man pakilti ir vedi toliau. Yra tiek daug išbandymų ir pagundymų aplink mane; – prašau, saugok mane! Aš noriu tvirtai laikytis už Tavęs, taip gerai, kad Tu mane išlaikytum!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.