Džiaugsmas dėl Jo pagalbos – 2017-01-05

Mano širdis džiūgauja VIEŠPATYJE,
mano jėga yra mano Dievo išaukštinta.
Mano burna juokiasi iš priešų;
džiaugiuosi savo pergale.
Pirmoji Samuelio knyga 2, 1


Hana negalėjo susilaukti vaikų, tuomet tai buvo gan didelė problema. Moteris meldė VIEŠPATS sūnaus ir JIS išklausė ją, padovanojo sūnų. Nuėjusi į šventyklą, Hana giedojo padėkos giesmes.
Taip, VIEŠPATS klausosi maldų! Jei tik jos yra rimtos! Kartais murmame visą dieną kažkokius prašymus, tačiau kitą dieną nebežinome, ko prašėme. Tačiau kai turime rimtų sunkumų, meldžiamės tokiu pačiu klausimu: VIEŠPATIE, ar padėsi? Mes ieškome Jame maldos, studijuojame Jo žodį ir prašome pagalbos. Kai niekas nenori padėti, visą kančią suverčiame Jam. Dievas yra vienintelis, kuris gali padėti. Mes nežinome, kaip JIS nusprendžia, tačiau pastebime: tik JIS išklauso mūsų maldas.

Hana išsakė visus savo vargus VIEŠPAČIUI ir JIS padėjo. Moteris davė Jam pažadą ir to nepamiršo: Dievas laikosi savo žodžio ir ji taip pat laikėsi žodžio. Žodis, kurį duodame Dievui, yra šventas. Niekada negalima jo pamiršti arba nustumti į šalį. Tai VIEŠPATIES apgaulė!
VIE
ŠPATIES pagalba užpildė Hanos širdį dideliu džiaugsmu. Ji buvo įsitikinusi: Jam yra įmanoma viskas ir JIS yra mano pusėje. Su savo sunkumais pas Jį esu tinkamoje vietoje. Džiaugsmas Dievu Hanai suteikė didelę galią. Dabar ji gali juoktis iš savo sunkumų ir atsakyti priešams. Nėra nieko, kas VIEŠPAČIUI būtų per sunku! JIS padeda! Jei rūpesčiai tampa neįveikiamu kalnu, DIEVAS yra daug didesnis!
Hana džiaugėsi Dievo pagalba, nes ji tai patyrė. Dievas padeda. Ji visą gyvenimą žinojo: džiaugiuosi, kad Dievas yra čia ir padeda! Ji galėjo su paguoda žvelgti į ateitį ir dabartis jai nekėlė rūpesčių: Dievas yra čia!

Dėkoju, mylimas Tėve danguje, kad esi šalia manęs! Tu išgirsti kiekvieną mažiausią maldą ir įsidedi į Savo širdį. Tavo pagalba visada yra šalia. Taip, Tėve, noriu priklausyti Tau ir visą gyvenimą pasitikėti Tavimi!

Biblijos skaitinys šiai dienai: 40 psalmė,
9 – 18
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.