Gyva, šventa auka – 2017.02.19

Dievo gailestingumu aš prašau jus, broliai, aukoti savo kūnus kaip gyvą, šventą, Dievui patinkančią auką, – tai jūsų sąmoningas tarnavimas.
Romiečiams 12, 1

Toks turi būti mūsų atsakymas į Dievo gailestingumą! Aukokime save kaip auką Dievui, kaip gyvą ir šventą auką.
Kai kurios tautos aukodavo savo dievams, bet aukos buvo nužudomos. Inkai, majai ir actekai aukodavo savo dievams žmones. Ar jie visada savo noru save aukojo? Bet kuriuo atveju jie buvo nužudomi, jie nebuvo gyvos aukos ( gal dėl vaikų aukojimo šios tautos ir buvo išnaikintos? Dievui tai yra pasibjaurėjimas
!) Mes, priešingai, būkime gyvomis aukomis ir be to šventomis. Šventais mes tampame per Jėzaus kraują. JIS visiškai apvalo mus nuo visų nuodėmių, nešvarios sąžinės ir nuo visų blogų įpročių. JIS padaro mus šventais prieš Dievą. Tai Dievo gailestingumas! Dievas nenori užgesinti mūsų gebėjimų ir mūsų gyvenimo. JIS nori tai naudoti! Tai nereiškia, kad JIS be mūsų negali išsiversti, bet JIS leidžia suprasti, kad mes Jam esame labai svarbūs. Jam patinka, kai mes atliekame Jo darbą! Kai skleidžiame Jo Žodį, kai rodome Jo gailestingumą ir gyvename taip, kaip Jėzus gyveno. Mes esame Jo pasiuntiniai šiame pasaulyje.
Ir vis dėlto mes turime numirti. Mūsų senasis, storasis, riebusis, tingusis Aš turi numirti. Nes pernelyg jautriai reaguoja į kritiką. Nes yra tingus, kai Jėzus kviečia į darbą. Nes tik tunka nuo komforto ir stimuliuojančių produktų. Ir yra išdidus ir pasipūtęs. Ach, iš mūsų senojo Aš nieko gero! Dievui jis negali patikti ir JIS negali jo naudoti. Bet kai Šventoji Dvasia sukuria mumyse Naują širdį, tuomet tai malonu ir priimtina Dievui. Tada vyrauja ramybė, džiaugsmas, gailestingumas. Čia jau vienas priima kitą tokį, koks jis yra, išdidumas praeina. Nuostabu, kai yra tokia širdis, kurioje Jėzus yra VIEŠPAČIU!
Taip, atsiduokime Dievui kaip gyva auka. Mūsų Naujasis gyvenimas per Jėzų turi priklausyti Jam, Jam vienam! VIEŠPATIE, priimk mane, nes aš esu Tavo. Aš noriu gyventi Tau, aš noriu būti Tavo liudytoju. Taip, VIEŠPATIE, aš darau naują sąjungą su Tavimi: aš visas priklausau Tau; aš noriu būti Tavo liudytoju. Savo storąjį Aš aukoju mirčiai, o naująjį Aš aukoju Tau kaip gyvą auką, pašventintą Jėzaus krauju.

Ačiū, Jėzau, Tu padarei mane šventu! Tu padarei mane tyru, išlaisvintu iš nuodėmės, pražūties, tamsos ir mirties. Tau noriu priklausyti visiškai; mano storasis, senasis Aš turi numirti, o nauja širdis, kurią Tu kuri, turi plakti tik Tau vienam. Aš priklausau Tau. Amen!!

Biblijos skaitinys šiai dienai: 1 Mozės, Pradžios 26

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.