Sveikas mokymas – 2017.11.08

Mano tauta sunaikinama, nes jai stinga pažinimo.
Ozėjo 4, 6

Kadangi senovės Izraelio kunigai skleidė melagingą doktriną apie Dievą, tautą ištiko stiprus Dievo teismas. Ji negalėjo būti ištikima Dievui ir Juo sekti, nes nežinojo, kaip tai daryti. Tai yra kunigų ir pamokslininkų kaltė ir sugedimas.
Kai Paulius buvo Berėjoje ir ten skelbė Evangeliją, žmonės visada tikrino Biblijoje, ar tai tiesa. Ir jie pamatė, kad viskas, ko mokė Paulius, yra teisinga. Taip ir turėtų būti: pamokslininkas turi mokyti visos Evangelijos, o klausytojai turi ją patikrinti remdamiesi Biblija, išminties ir maldos dovanomis ir mokymo vaisiais.
Yra labai patikimų Biblijos mokytojų, kurie nedaro jokių kompromisų. Ir yra pamokslininkų, kurie noriai pamokslauja tai, ką mėgsta girdėti žmonės. Jie dažnai ramina tol, kol Dievas juos sužlugdo. Siaubingas yra teismas tų, kurie mažas avis suvedžioja kalbėdami apie seklią, lengvą ir dalinę Evangeliją!
Prašau, visada tvirtai laikykis įsikibęs Jėzaus, skaityk Bibliją, klausykis Viešpaties tiesiogiai maldoje! Taip JIS gali Tave išgelbėti, jei buvai surakintas specialaus mokymo. Tokiame mokyme viskas skamba taip paprastai ir nuostabiai, tačiau dažnai yra sutrumpintų kelių į išganymą; mūsų kelias yra kietas, siauras ir sunkus, bet Viešpats stovi mūsų pusėje. Kodėl mums turėtų sektis geriau nei Jėzui, mūsų Mokytojui, ar kaip Pauliui, kuris patyrė daug kančių?
Mūsų mokymas turi būti pagrįstas Biblijos skaitymu ir malda. Šventoji Dvasia turi būti mūsų mokytoja, nes Ji yra Dievo išmintis. Tada mūsų mokymas bus gyvas ir pilnas valdžios, panašus į Jėzaus. Tada Dievas galės veikti per mūsų žodžius, o žmonės sustiprės tikėjime. Taip, JIS patvirtina gerą mokymą!
Kai skaičiau ankstesnių tikėjimo tėvų pamokslus, pajaučiau, kaip manyje veikė Dvasia; galiu jausti tikėjimą tarp eilučių, jis tampa gyvas ir suprantamas. Kaip man patinka Sperdženas ir kiti tikėjimo herojai.
Mes esame atsakingi už savo tikėjimą. Kuo maitinau savo dvasią? Ar turėjau pakankamai laiko, kad skaityčiau Bibliją, Dievo žodį? Ar leidžiu šventajai Dvasiai veikti manyje ir ar pastebiu ją skaitydama? Ar meldžiuosi skaitydamas? Jei į visus klausimus atsakei taip, gali neabejoti, kad pats Dievas suteikia tau išminties ir supratimo, keičia tavo gyvenimą per Bibliją ir maldą ir daro jį stabilų.

Ačiū, Jėzau! Tu esi gyvenimo žodis ir Biblijoje mes norime rasti Tave ir gyvenimą! Tu turi mums kalbėti ir turi teisę mus keisti! Norime tapti kaip Tu.

Prašome jūsų like ir “širdučių!“ Ne dėl mūsų pačių garbės, bet todėl, kad Google ir Facebook tada paplatina pamąstymus. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie tai jau kruopščiai daro! Dievas telaimina jus!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.