Baimė ir laisvė – 2017.11.12

Nedorėlis bėga, nors niekas jo nesiveja,
o teisusis yra drąsus kaip liūtas.
Patarlių 28, 1

Tai reikšminga eilutė tiems, kurie Jėzų myli ir Juo seka. Kai JIS vadovauja, išnyksta visos baimės!
Būdamas jaunas niekada nemėgau eiti pro laidojimo namus; tiesiog pereidavau į kitą gatvės pusę. Kapinės man irgi būdavo kažkas nemalonaus. Kai Jėzus mane išlaisvino, į nieką nebekreipdavau dėmesio; aplinkiniai pavydėjo man manosios laisvės.
Klausiausi trijų stiprių, jaunų vyrų pokalbio. Visi pasakojo, jog neišdrįsdavo vakarais išeiti iš namų; žmona turėdavo namo parnešti visko, net ir cigarečių, mat lauke buvo tamsu. Priežastis glūdėjo siaubo filmuose, kurių vyrukai buvo per daug prisižiūrėję.
Vieną moterį buvo apėmusi baimė. Ji susapnavo, jog užsidegė jos namas, o ją įspėjo tik šuo. Kažkoks balsas kalbėjo: Noriu tave įtraukti į šią ugnį.
Visa, ką mes ne itin gerai pažįstame, kelia mums nerimą, baimę. Prie to dar prisideda baimė kažko klaikaus, pikto, tamsaus. Ši baimė valdo daugelį žmonių. Košmarai, neaiškūs garsai, prietarai, horoskopai bei aiškiaregių pasisakymai iššaukia daugelį baimių.
Kai kurie užsiėmė okultizmo žaidimais, pvz., butelio sukimu, kortų išmetimu ar kitais dvasių eksperimentais. Tokios patirties žmonės negali užmiršti, ji juos slegia; jie gyvena negatyvioje laukimo baimėje.
Kaip gerai, kad Jėzus yra visiškai pozityvus! Tik JIS sugriauna visas šias baimes, kai tik jas mes JAM atnešame ir savo apsaugą patikime JAM. Jėzus yra kur kas stipresnis už visas tamsiąsias jėgas!
Nedorėlis bėga be jokios priežasties. Teisusis yra užtikrintai saugus Jėzuje; jis laikosi tvirtai kaip liūtas.
Kartais prireikia pastoriaus arba brolių seserų pagalbos, ypač kai įvairios baimės mus stipriai kankina. Bet visuomet galioja viena: Jėzus nugalės. JIS laiko mus tvirtai Savo stipriose, mylinčiose rankose!

Dėkoju, Jėzau! Tu išlaisvinai mane iš tamsos. Tu išsklaidai tamsius debesis, baimes, prietarus, abejones ir visa, kas mane gali varžyti. Pas Tave yra laisvė ir ramybė, džiaugsmas, taika ir pasitikėjimas!

Ačiū už gausius Like’us bei širdeles Facebook’e!!!! Jie itin padeda plisti pamąstymams.
Vis dėlto yra dar tiek daug žmonių, nepaliestų Dievo, dar nepažįstančių Didžiosios Dievo Meilės. Aktyviai imkimės atsakomybės už tai, kad ir kiti galėtų susipažinti su Jėzumi!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.