Viešpats laimina tuos, kurie JĮ šlovina – 2017.11.13

Ateikite ir šlovinkite Viešpatį,
Visi Viešpaties tarnai,
Kurie tarnaujate naktį Viešpaties Namuose.
Tieskite rankas jo šventovės link
Ir šlovinkite Viešpatį!
Viešpats, dangaus ir žemės Kūrėjas,
Tave tepalaimina nuo Siono!
Psalmė 134

Psalmė kaip ir daugelis kitų? Taip, bet vis dėlto: ji man daug ką turi pasakyti!
Viešpats myli tarnus, šlovinančius JĮ naktimis. Kaip bebūtų, JIS myli tuos, kurie JĮ garbina ir šlovina. JIS nuolat globoja juos, nes jie JĮ myli, o JIS myli juos. Kur galėtum rasti laimingesnių žmonių už dėkinguosius?Ar egzistuoja didesnė pilnatvė už tą, kurią patiriame priartėdami prie Viešpaties per gyrių ir šlovę? JIS laukia mūsų gyriaus giesmės, nes tuomet JIS žino: mes visa įveikiame Jėzaus dėka.
Deja, visa tai tikra: aplinkui tiek neteisybės, kyšininkavimo, melo, apgaulės, savanaudiško praturtėjimo, sukčiavimo ir panašių dalykų, kurie mūsų, krikščionių, gyvenimą itin apsunkina. Bet jei tik kas nors pradeda šlovinti Viešpatį, geitai suvokia: Viešpats yra virš visų šių dalykų. JIS visa mato, vis dėlto JIS gali mus laiminti kur kas labiau nei šie žmonės pridaryti mums žalos. JO palaiminimas yra kur kas didesnis!
Jei kiekvienas sielvartas ir kiekviena neteisybė, kiekvienas melas bei kiekviena apgaulė mus paragina tik dar tvirčiau įsikibti į Jėzų, Dievas tada džiaugiasi. Tada JIS gali išlieti ant mūsų patį galingiausią palaiminimą. Tuomet JIS nebūna toks taupus kaip tiems, kurie reikalauja savo dvasinių teisių. Tada JIS itin dosnus ir laimina viskuo, tiek įmanomu, tiek neįmanomu!
Kas tai suvokė ir gali tai pritaikyti gyvenime, iš tikrųjų yra palaimintas. Tikrai, tas gyvena dieviškoje pilnatvėje!

Viešpatie, mokyk mane suvokti: Tu esi daug didesnis už bet kurį melą ir už bet kokią neteisybę! Tu esi Viešpats net kai vyrauja neteisybė. Tu žvelgi į mane, kuomet aš naktimis negaliu užmigti ir kai kreipiuosi į Tave. Tu girdi manąją maldą, manąjį šauksmą, bet taip pat – ir mano dėkingumą. Taip, Viešpatie, dėkoju Tau, kad Savo tvirtas ir galingas rankas laikai virš manęs!! Naktimis, kuomet aš negalėsiu užmigti, šlovinsiu Tave, nes Tu esi Viešpats, mylintis mane bei Tas, kuriame jaučiuos saugus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.