Jėzus yra Nugalėtojas – 2017.11.14

„Man duota visa valdžia danguje ir žemėje.
Evangelija pagal Matą 28, 18

Yra trys pagrindinės probleminės sritys, kuriose Jėzus aiškiai nugalėjo. Todėl per labai trumpą laiką Jėzaus Kristaus Evangelija užkariavo pusę pasaulio.
Visų pirma, per nuodėmę yra pergalė. Mūsų skola panaikinta, mūsų kankintojų kaltė yra atleista ir nebegali mūsų kankinti, nes ir mes atleidžiame, o migloti likimo kaltinimai, kad jis mums toks blogas, kvaili sutapimai, kurie sugadina mūsų gyvenimą, mūsų nebejaudina; iš tiesų skundžiamasi Dievui, kuris galėjo viskam užkirsti kelią.
Per Jėzų esame sutaikyti su savimi, su kitais žmonėmis ir su Dievu.
Antra, mirtis kaip galutinis gyvenimo taškas. Jėzus ją nugalėjo ir praskyrė kelią per mirtį į amžinąjį gyvenimą (jei mes tvirtai įsikimbame į Jį). Tuomet mirusiajam nebuvo jokios vilties. Per Jėzų mirtis tapo vartais į dangų. Koks išgelbėjimas!
Trečia, velnias, blogis, tamsos jėgos. Jėzus yra visokios tamsos ir blogio nugalėtojas. Jei atsistojame į Jo apsaugą, blogis nebegali mums pakenkti. Daugelyje tautų viešpatauja proto kultas, tikėjimas dvasiomis ir prietarais. Jėzus tapo saugiu prieglobsčiu tiems, kurie bijo blogio ir yra varomi tamsių jėgų.
Šiandien žmonės nemėgsta kalbėti apie nuodėmę, mirtį ir velnį. Tai nutylima arba kalbama taip, tarsi tai nekeltų jokių problemų. Daugelis gyvena taip, tarsi niekada nebus pabaigos, mirtis visada yra toli, kai sueis 80 metų. Nuodėmės? Jų yra tik keletas ir labai mažų… O velnias egzistuoja tik pasakose.
Jei taip būtų, Jėzui nebūtų reikėję mirti. Viskas tikra! (Pažiūrėkite žinias, kiek neapykantos, smurto, mirties ir sunaikinimo – žodžiu, nuodėmės, mirtis ir velnias šiandien gan stipriai veikia). Jei mes su gyvuoju Viešpačiu turime gyvą santykį, gyvą santykį, visa tai pastebėsime. Yra nuodėmės, mirtis lemia gyvenimą ir velnias visur daro įtaką. Blogai!
Bet Jis yra pragaro, mirties ir velnio nugalėtojas! Kaip mums gerai, kai priklausome nuo Jo, Juo pasitikime ir esame Jame saugūs!

Ačiū, Jėzau, Tu esi šalia! Tu esi visų didelių problemų nugalėtojas – ir Tu esi visų kitų didelių ir mažų problemų nugalėtojas. Kaip gera, kad aš priklausau Tau ir Tu manimi rūpiniesi!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.