Meilė – 2017.12.03

Dievo meilė yra išlieta mūsų širdyse.
Laiškas romiečiams 5, 5

Nėra nieko gražiau kaip kalbėti arba rašyti apie Dievo meilę. Tačiau man kyla sunkumų sudedant Ją į žodžius! Ji kažkokia neaprašoma, neapsakoma! Vis nepakanka žodžių, jie vis aprašo tik mažytę dalelę tos milžiniškos meilės, kuria Dievas mus myli.
Daug geriau yra tiesiogiai šią meilę patirti. Kuomet mes meldžiamės, Šventoji Dvasia pradeda veikti. Tuomet teka mumyse ši beribė meilė. Pajuntame mes tokią nesibaigiančią ramybę, giliausią džiaugsmą, buvimą pagautu, kokių dar niekuomet nebuvome patyrę. Nuostabi ir neapsakoma yra Dievo meilė! Ji išlieta mūsų širdyse. Tačiau kai kurie yra užvėrę duris arba apsunkina save mesdami Jam kritiką, skeptiškumą bei priekaištus. Tik ar mūsų supratimas apie Dievą įneša išminties?
Mūsų kietaširdiškumas užkerta kelią meilės upei. Ji gali mus pakeisti mandagiais žmonėmis. Mes visi pažįstame vaikų, kurie nebuvo mylimi;- sunkūs, nepaklusnūs vaikai, su kuriais sunku užmegzti ryšį. Jie nesuvokia, jog kažkas juos papraščiausiai gali mylėti. Viskas jiems tėra naudos ir kainos klausimas. Viskas sukasi tik apie Aš – Mano – Man – Mane.
Patys mes esame kliūtis, jeigu nepatiriame Dievo meilės. Bet jei tik pradedame atsiverti bei leidžiame Jam mus mylėti, tuomet JIS pradeda mus keisti. Ir štai rytoj jau galime truputį daugiau meilės priimti, o poryt – dar truputį daugiau. Būna ir atkryčių … Vis dėlto mes keliamės ir vėl pradedame su meile. Tikrai pasiseks! Nepasiduok!
Tik Dievo meilė mus keičia. Ji mus įgalina pamatyti kaltę ir prašyti atleidimo. Nes JIS mums niekada nepriekaištauja, tą pasižymėkime. JIS stovi šalia, mūsų nepeikdamas. Ir būtent dėl to kaltė mus slegia vis labiau, kol sulinkstame nuo jos svorio bei priimame atleidimą.
Dievo meilė mus įgalina atleisti. Taip šeimose ir santuokose galiausiai įsivyrauja ramybė! Kadangi JIS man taria “Taip“, aš pats taip pat galiu dovanoti atleidimą. Aš netgi galiu melstis už savo “priešus“, kad jiems sektųsi!
Tikrai, nuostabių dalykų nutinka, kuomet leidžiame, kad Dievo meilė pripildytų mūsų širdis. Mes tampame naujais žmonėmis, mielesniais, džiaugsmingesniais, ramesniais žmonėmis, kupinais kantrybės bei gailestingumo. Dievo meilė visa tai padaro įmanoma!

Dėkoju, Jėzau! Tu padarai mane Dievo vaiku, Tu atleidi mano kaltes, Tu man padedi atleisti. Tu pats esi Dievo Meilė. Ateik, gyvenk mano širdyje! Man reikia Tavosios Meilės!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.