Niekam nieko vertas? – 2017.12.04

Nebijok tu, kirmine Jokūbai!
Tu, kirminėli Izraeli, “Aš tau padėsiu!“ – sako Viešpats.
Tavo atpirkėjas yra Izraelio šventasis.
Izaijo 41, 14

Taip Dievas kalba Izraeliui, Savo šventajai tautai. (Jokūbas yra maloninis Izraelio vardas). Tose vietose, kur sutinkame žodžius Izraelis arba Jokūbas, turėtume įrašyti savąjį vardą. Nes mes esame tapatinami su išrinktąja tauta; – dabar yra dar viena banda … sako Jėzus.
Kartais (kai kurie gana dažnai) jaučiamės lyg maži kirminai kirminėliai. Nieko verti. Nereikalingi. Niekam nepatinku. Niekas nevertina mano vidinių stiprybių. Niekam nesu svarbus … Savigaila? Ne tik! Jeigu motina savo vaikui niekada nesako, kad jį myli, iš kur tuomet turėtų ateiti tas savivertės jausmas? Kaip tuomet turėtų išmokti šis vaikas vertinti save?
Tokie meilės trūkumai slegia mus iki pat sielos gelmių. Net ir mažytis meilės trūkumas mus slegia. Iš to iškyla šis jausmas: Aš esu nieko vertas. Net kai pats dirbi kaip išprotėjęs, esi gal net koks profesorius arba šiaip kažkur aukštai palypėjęs karjeros kopėčiomis, šis jausmas išlieka. Kai kurie apsimeta turį tam tikrų savybių ar stiprybių. Bet Dievo negali apgauti, JIS žino, ko mums reikia: stipraus bei užtikrinto TAIP iš Dievo!
Ir štai sako JIS: nebijok šito jausmo! Tu ESI kažkas, nes juk Aš tave sukūriau! Aš norėjau tavęs, dėl to tu ir esi! Atiduok man savo gyvenimą, pasitikėk manimi, iš to aš padarysiu kažką gero! Pasitikėk manimi, patikėk, jog aš tave tikrai ir užtikrintai myliu, visada ir amžinai; niekada tavęs neapleisiu ir neužmiršiu, ir tu gali daryti ką tik nori. Tu esi mano vaikas, kurį aš sukūriau, nes labai pamilau.
Šie Dievo žodžiai gali perkeisti mūsų širdis. Tik leisk jiems giliai įsiskverbti ir veikti tavyje. Jis išgelbės tave iš tavo skausmo ir kančios. Nes JAM tu esi daug, iš tikrųjų daug vertas!

Dėkoju, Jėzau! Tu esi Tas, kuris man Tėvo meilę padaro suvokiama. Tu esi gailestingumas, kantrybė, tiesa ir priėmimas! Tu numirei dėl vieno manęs, nes tiek daug esu Tau vertas! Atleisk, kad taip ribotai apie save galvoju, juk esu aš Tavo vaikas. Tu mane myli.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.