Gyvenimo žodžiai – 2017.12.05

Viešpatie, pas ką mes eisime?! Tu turi amžinojo gyvenimo žodžius.
Evangelija pagal Joną 6, 68

Kodėl žmonės ateina pas Jėzų? Ko jie iš Jo nori? Ir kodėl mes Jo ieškome? Ko norime mes?
Aš žinau daug žmonių, kurie ateina, kai jiems reikia išgydymo arba kai jaučiasi vieniši. Žinau tik keletą, kurie Jo ieško, nes Jį myli. Jie nori būti su Juo, jie myli Jį, nes Jis pirmas juos pamilo.
Kai Jėzus išgydė dešimt raupsuotųjų, tik vienas sugrįžo ir padėkojo. 90% džiaugdamiesi skubėjo namo. Bet jie ir vėl susirgo, tam tikru metu jie patyrė dar vieną ligą. Jie paseno ir numirė. Malonu, kad jie pasveiko, bet to nepakanka amžinybei.
Pažįstu žmonių, kuriuos Dievas jau daug kartų išgydė nuo visokių ligų. Žmonės, kuriuos Dievas išlaisvino nuo suvaržymų ir naštų. Tačiau jie vis tiek gyvena sau. Dievas nori mums kai ko daugiau!
Jis nori ne tik išspręsti mūsų problemas (JIS tai daro, todėl mes matome, kaip labai Jis myli mus), Jis nori mūsų pačių. Tikroji problema esame mes patys. Mūsų atskyrimas nuo Dievo (= nuodėmės) sukuria daugybę problemų. Mes pasididžiuojame, esame vieniši, apkartę, egoistiški, mes kandžiojamės ir mušamės, sužeidžiame savo liežuviu… Mūsų problema slypi neteisingoje širdyse. Petras tai pripažino. Jis nenori ieškoti nieko daugiau, tik Viešpaties. Kur mes turėtume eiti? Yra pamokslininkų, kurie žada viską, kuriems nebekyla jokių problemų, bet ar visame tame randame Jėzų? Ar randame gyvenimo žodžius?
Aš patyriau daug stebuklų, bet jie yra man tik meilės ženklai. Daug labiau mane įtikino ir gydė Jėzaus meilė. Aš noriu tik Jo!
Nenoriu savo seno gyvenimo. Noriu naujos širdies, kurią duoda Jėzus ir kurioje Jis viešpatauja. Noriu Jo artumo, Jo džiaugsmo, Jo taikos, Jo malonės, Jo atleidimo ir amžinojo gyvenimo. JIS viską turi; ten, kur Jis, yra visi dieviški palaiminimai. Kaip gerai, kad Jis yra VIEŠPATS širdyje!!!

Ačiū, Jėzau, kad galiu Tau išsiverkti. Galiu Tau atnešti visas savo problemas, nes Tu manimi rūpiniesi. Tu jau padarei man tiek daug gero! Bet geriausia, kad Tu esi su manimi. Tu turi man gyvenimo žodžius.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.