Iš tiesų svarbu – 2017.12.07

Džiaukitės, kad jūsų vardai įrašyti danguje.“
Evangelija pagal Luką 10, 20

Jėzus išsiuntė mokinius skelbti Dievo karalystės Evangeliją. Sugrįžę jie buvo kupini džiaugsmo. „Viešpatie, mums paklūsta net demonai dėl tavo vardo.“ Jie didžiavosi savo darbu, jautėsi puikiai ir žinojo, kad tarnauja tinkamam Šeimininkui. Jėzus tarė: „Štai aš suteikiau jums galią mindžioti gyvates bei skorpionus ir visokią priešo galybę, kad niekas jums nepakenktų. Bet jūs džiaukitės ne tuo, kad dvasios jums pavaldžios; džiaukitės, kad jūsų vardai įrašyti danguje.“
Patyriau daug išgydymų ir mačiau išgyjant kitus, tačiau vis tiek kenčiu. Mačiau prisikeliant mirusius. Girdėjau Dievo balsą, ir kai kurie manė, kad tai buvo krikščioniškojo gyvenimo kulminacija. Bet visa tai yra tik Tėvo meilės ženklai. Aš tikrai galiu džiaugtis Dievo man ištartu „Taip“. Visa kita yra tiesiog pasekmės. JIS mane myli, todėl Jis daro stebuklus! – bet ne kaip fabrike ar pagal užsakymą. JIS yra Viešpats, JIS nusprendžia.
Kartą Dievas pasakė: „Tavo vardas užrašytas mano delne.“ Ir kitur: „Net jei tėvas ir motina tave paliktų, Aš tavęs niekada nepaliksiu ir neapleisiu!“
Taip, Dievo meilė yra ta priežastis, dėl kurios aš tikiu ir pasitikiu. Niekas kitas.
Žinoma, aš visada džiaugiuos, kai Dievas padaro ženklą, kai išgydo, gal net per mane ar tave. Dievas nori mums geriausio! JIS nori mus panaudoti kaip kanalus kitiems ir konkrečiai atsakyti į mūsų konkrečias maldas!
Bet tik Jo meilė mane visiškai įveikia. Negaliu nuo Jo atsitraukti. JIS yra tas, kuris mane be galo myli, kuris mane pasirinko, išpirko ir kuris man suteikia vilties, kuris yra mano gyvenimas.

Taip, Jėzau, Tu esi mano gyvenimas. Tu esi mano viltis ir mano ateitis, taip pat mano artumas. Kai esu su Tavimi, esu saugus ir ramus, džiaugsmas tiesiog liejasi. Taip, Viešpatie, aš pasiliksiu su Tavimi per visas savo gyvenimo dienas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.