Darbas, pinigai ir pomėgiai – 2017.12.13

Kokia gi žmogui nauda, jeigu jis laimėtų visą pasaulį, o pakenktų savo gyvybei?! Arba kuo žmogus galėtų išsipirkti savo gyvybę?
Evangelija pagal Matą 16, 26

Labai įdomi eilutė, kuri sukelia man daug minčių. Kabama apie gyvenimo prasmę ir tikslą.

Keletą paskutinių dienų mano sveikata buvo nekokia, todėl sėdėjau prie kompiuterio ir užmušinėjau laiką. Vienas žaidimėlis mane taip įtraukė, kad pamiršau viską. Veltui mane bandė sutrukdyti! – labai susierzindavau, kai taip nutikdavo.
Dievas nėra prieš kompiuterius, darbą, pinigus, pomėgius ir visa kita. Tai geri dalykai! Tik mes galime jais piktnaudžiauti ir taip susikoncentruoti į vieną tikslą, kad pametame iš akių Jį. Tai vadinama nuodėme, atsiskyrimu nuo Dievo.
Turiu keletą pažįstamų, kurie nuolat žiūri krikščioniškus vaizdo įrašus. Ir tada jie pučiasi savo žiniomis ir išmintimi. Tačiau kasdieniame gyvenime jie nė iš tolo nėra Jėzaus pasekėjai, nė iš tolo nuolankūs, šilti, kantrūs, pilni gailestingumo ar pan. Jie dažnai yra savanaudiški, vaikosi pinigų ir nesirūpina tiesa. Ką jiems pasakys Jėzus, kai Jis sugrįš?
Kiti pasineria į savo pomėgius. Išorinis pasaulis gali žlugti, bet jie yra laimingi savo pačių pasaulyje. Ar jie kada nors girdėjo Jėzaus kvietimą?
Dar kiti valandų valandas skiria naujiems baldams, atostogoms ar kitoms prabangoms. Jie savo energiją paskiria šiems dalykams. O kur yra Dievo karalystė? Tik trumpam Biblijos klasėje ir chore… Jėzus tikrai į tai rimtai nežiūri.
Susitelk į tai, kas yra amžina! Pasikalbėk su Juo, pabendrauk ir sek Juo! JIS turi tau pakankamai daug dalykų, kuriuos galėtum nuveikti. Negalima savo laiko užmušinėti šiukšlėmis, prabanga ir pomėgiais ar nuolat ilsėtis. JAM reikia tavęs! Pakilk ir pradėk rimtai melstis ir klausti, kaip gali dėl Jo gyventi.
Mačiau vaizdo įrašą. Mačiau, kaip vaikai žaismingai ir linksmai žaidė. Ir tada pagalvojau: tapkime vaikais, nes tokiems žmonės kaip jie priklauso Dievo karalystė. Taip, būtent taip turi būti: turime laimingi eiti savo keliu glaudžiai su Juo bendraudami, paskui arba įsikibę į Jo ranką, bet visada susisieję su kariuomenės Viešpačiu. Tada gyvenimas tamps prasmingas ir tikslingas Viešpačiui.

Ačiū, Jėzau! Su Tavimi mano gyvenimas bus vertingas, prasmingas, tikslingas! Jis nesusitraukia. Jo esmė ne programos, o tik Tu. Padėk man, kad kai kurie daiktai, darbas ar pan. mūsų neišskirtų!  

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.