Mano žvaigždė: Jėzus – 2017.12.25

Kur yra gimusis Žydų karalius? Mes matėme užtekant jo žvaigždę ir atvykome jo pagarbinti.
Ir štai žvaigždė, kurią jie buvo matę užtekant, traukė pirma, kol sustojo ties ta vieta, kur buvo kūdikis. Išvydę žvaigždę, jie be galo džiaugėsi.
Mato 2, 2.10

Net ir labai maža šviesa prasklaido tamsą. Mažytė vilties ugnelė sugriauna neviltį, baimę, abejones ir depresiją. Įsileisk Jėzaus šviesą į savo širdį!

Yra ne tik vienintelė maža šviesa. Ten danguje šviečia milijonai švieselių, visos jos rodo mūsų Dievo didybę ir meilę!
Gimė Jėzus, Pažadėtasis Atpirkėjas, išgelbsintis Savąją tautą nuo visų jos nuodėmių, Tas, kuris gali išvaduoti visus, sėdinčius mirties šešėliuose. JIS, Viešpats ir Atpirkėjas, tik JIS vienintelis tam turi galią.
Jėzus – žvaigždė mūsų danguje. JIS žino kelią atgal į Tėvo namus. JIS mums atlaisvina kelią pas Dievą tam, kad mūsų širdis surastų ramybę. Jėzus yra romus ir nuolankios širdies, draugiškas ir mylintis, teisingas ir nepriekaištaujantis. Kur galėtum rasti tokią religiją? Kur dar galėtum rasti tokį Dievą?
JAM patinka būti šalia mūsų. Dėl to JIS gimė žmogumi. Kaip pažeidžiamas, kaip mažas žmogus atsidavė Dievas į žmonių rankas. Erodas mėgino nužudyti JĮ, JAM dar tebesant vaiku, vistik Dievas patraukė JĮ iš kelio. Fariziejai, to meto pamaldieji, norėjo JĮ nužudyti, bet jiems nepavyko. Daugelis pasišalino, nes negalėjo ištverti JO žodžių galybės. Daugeliui Dievas per Jėzų buvo taip arti, kad šie išsigando. Nebijok, sako Dievas. Mano buvimas šalia yra bauginantis, stiprus, atskleidžiantis, bet vis dėlto tu niekur kitur nerasi ramybės savo kenčiančiai širdžiai. Tik prie kryžiaus, tik pas Jėzų tu atrasi tą gilų susitaikymo su Dievu džiaugsmą.
Dėl to švęskime Jėzaus gimtadienį, švęskime JO garbei!! JIS yra mūsų Karalius!! JIS yra žvaigždė, apšviečianti mūsų gyvenimą, rodanti kelią, teikianti viltį bei vedanti mūsų širdis pas Dievą.

Dėkoju, Jėzau, kad Tu gimei, kad atėjai tam, jog mane išgelbėtum! Tu esi toks geras man! Tu esi kelrodė žvaigždė mano gyvenime. Kas gi aš būčiau be tavęs?? Tu esi šviesa mano širdyje ir mano kelyje. Tu esi mano vilties ir mano paguodos šviesa. Tik Tu vienintelis…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.