JIS viską atnaujina! – 2017.12.29

Daugiau nebesiremkite tuo, kas buvo,
nebemąstykite apie tai, kas seniai praėjo.
Štai aš kuriu naują dalyką!
Jis dabar jau reiškiasi, negi nematote?
Izaijo knyga 43, 18 -19

Kalėdos ir Nauji metai dažniausiai būna ramus metas, kuomet apmąstome praėjusius metus ir sugalvojame norus kitiems metams. Dievas nori mus padrąsinti! Viskas turi keistis; JIS nori suteikti, ką nors nauja.
Dievas galvoja didžiai ir daug reikšmingų dalykų yra numatęs mums, mūsų bažnyčiai, miestui ir šaliai. JIS mato skurdų, ištroškusį kraštą, plintančią tamsybę ir viešpataujančią neteisybę. JIS nori viską atnaujinti, ar pastebite tai?
Tai lyg užtvanka skirianti išdžiūvusį kraštą nuo gyvybingojo vandens. O vandens užtvankoje vis daugėja. Kiekvieną kartą, kai mes meldžiamės ir šloviname Dievą, matome vis didesnį vaizdą vandenyje. Kiekvieną kartą, kai mūsų tikėjimas auga, esame gailestingi skurstantiems, malonės vandens daugėja. Visos mūsų maldos užpildo tvenkinį, kuris persipildo. Gyvybingas vanduo užlieja ištroškusį kraštą ir jis žydi. Tavo gyvenimas daugiau nebėra skurdus. Mūsų šalį užpildo Dievo grožybė ir gailestingumas. Tai Jo pašaukimas ir palaiminimas tautoms. Taip, Dievas numatęs didžių dalykų mums ir mūsų tautai! – ar mes pastebime tai?
Dievas laukia mūsų; – kada atsikelsime ir užimsime vietą, kurią JIS mums paskyrė? JIS trokšta suteikti malonę; – ar mes pastebime tai?
Tarnaukime VIEŠPAČIUI, paskirkime Jam savo gyvenimą. JIS to vertas! Malonės ir gyvenimo srovė turi tekėti per mūsų ištroškusį kraštą ir atnešti mums gyvybę, džiaugsmą, ramybę ir gailestingumą!

Dėkoju, Jėzau, kad atėjai kaip mažytis, bejėgis kūdikis. Bet Dievas prikėlė Tave ir štai Tu esi didis, visagalis karalius! Mes meldžiamės Tau, nes Tu esi to vertas! Mes esame dėl Tavęs, prašome, atgaivinti gyvybės vandeniu mūsų gyvenimus ir mūsų kraštą!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.