Per gilius vandenis – 2017.12.30

Kai brisi per gilius vandenis,
būsiu su tavimi,
upėse tu nepaskęsi.
Kai eisi per ugnį, nesudegsi,-
liepsnos tavęs nepraris.
Izaijo 43, 2

Kartais vandens man būdavo iki kaklo, o ugnis – iš tikrųjų kaitri. Vis dėlto Viešpats visada mane išgelbėdavo, visada man padėdavo.
Vidury vandenų ar ugnies nėra patogu. Tada nejauti Viešpaties šlovės ir didybės, meilės bei gailestingumo. Tai tik kančia, nebėra oro įkvėpti, aklavietė, be išeities, ugnies liepsnose, tuoj tuoj sudegsi… ne, tai tikrai nėra malonu. Po to, kai Dievas mus išgelbėjo, galime džiūgauti ir linksmintis. Bet ugnyje būti nesinori.
Tenka pasitikrinti savo tikėjimą: Ar laikomės tvirtai įsikibę į Dievą? Ar paleidžiam JĮ?
JIS, mūsų Gelbėtojas, yra visai, visai šalia; – mes tik to nepastebime, tampame įtraukti kančios ir matome tik vandenį arba tik gaisrą.
Mano mirštančio tėvo kūne buvo daug vandens ir jis vos begaudė orą. Mes kiekvieną dieną skaitėme šią eilutę iš Izaijo knygos ir kaskart uždusimo baimė praeidavo. Dievas yra labai gailestingas, net jei visą gyvenimą gyvenai be JO!
Šįvakar pas mus buvo kalėdinė šventė. Mūsų žmones aš pažįstu, visi turi savų problemų, kylančių iš didelių sunkumų. Ir vis dėlto prapliupo džiaugsmo virtinė. Iš tikrųjų buvo išlaisvintos emocijos! – ir tai tik dėl to, kad Jėzus buvo kartu. JIS yra Viešpats, niekuomet neapleidžiantis Savo vaikų. Visuomet, net giliausiuose vandenyse, tiek ir karščiausioje ugnyje, JIS laiko Savas rankas virš mūsų, kad mūsų gyvybė būtų išsaugota. JIS yra Viešpats, kuriuo galima pasitikėti! JIS yra Išganytojas, mylintis Savo vaikus. JIS yra Išgelbėtojas kuriam niekas nėra per sunku. JIS yra Gerasis Ganytojas, nuolat dėmesingas Savo vaikams!

Dėkoju, Jėzau, su Tavimi galiu keliauti per giliausius vandenis, ir liepsnos manęs nepraris: Tu esi šalia manęs. Taip, Tavyje esu saugus ir užtikrintas. Noriu Tavimi pasitikėti, net kai kančia tokia didelė. Ir noriu Tau dėkoti, Tau giedoti bei Tave šlovinti, nes Tu esi didysis Gelbėtojas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.