Ačiū – 2017.01.04

Visuomet ir už viską dėkodami Dievui Tėvui mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu.
Efeziečiams 5, 20

Visuomet ir už viską… Argi tai šiek tiek nejuokinga, nerealu ir naivu? Bet jei Dievas taip nori, JIS padarys tai įmanoma, nes JIS netrokšta iš mūsų nieko, ko negalime.
Kai skauda galvą, kai vaikai daro nesąmones, kai kankina dantų skausmas, kai valandų valandas klaidžioji svetimame mieste, kai vėl sprogsta bombos… turiu būti dėkingas?
Taip.
Ar turėčiau būti dėkingas už savo artimą, kuris mane taip baisiai erzina? Ar turėčiau būti dėkingas už save, kai vis tiek esu toks netobulas ir nešventas? Ar turėčiau būti dėkingas už savo gyvenimą, kuris buvo gana nestabilus ir kažkoks nenaudingas?
Taip.
Ar turėčiau būti dėkingas šiam Dievui, kuris leidžia žemės drebėjimus, bombas, ugnikalnius ir katastrofas? Kuris leidžia tiek daug kančių, ligų, nusikaltimų ir karo? Kuris manęs negydo, kai kenčiu tiek visokių skausmų?
Taip.
Tai Dievas, kuram esu dėkingas. Aš pažįstu Jo prigimtį ir todėl esu Jam labai dėkingas.
Tai tik žvilgsnio klausimas. Ar žvelgiu į viską, kas blogai (o to išties pakanka), ar kreipiuosi į Jėzų? Jei Jį matau, mano širdis bus dėkinga. Ir jei galiu žvelgti Jėzaus akimis, iš tiesų nebelieka jokių problemų. JIS yra Viešpats virš visko, kas bloga. JIS yra virš visų dalykų, jiems vadovauja, juos kontroliuoja. Aš esu Jo rankose – kaip gerai!
Šventoji Dvasia turėtų mane valdyti ir manyje veikti. Aš tiesiog imu dėkoti. Ir JIS man padeda. JIS netgi padeda man pažiūrėti į save ir į savo „mylimą“ artimą Jėzaus akimis. Taip tampu dėkingas už save ir už savo artimą. JIS parodo man dabartinius sunkumus Jėzaus akimis – ir jie tampa maži. Esu saugus Jame net ir audroje, – taip Jis sako man.
Dabar galiu paguostas pradėti šią dieną ir šiuos metus: JIS vis dar yra Viešpats ir aš esu Jame saugus. Dėkoju!!!

Taip, Jėzau, ačiū! Galiu dėkoti tau bet kokiomis aplinkybėmis, nes esi mano Viešpats, Karalius ir Dievas, mano stiprus Padėjėjas, mano Draugas varge, mano Guodėjas sunkumuose, mano Gynėjas, mano Gelbėtojas… Taip, Tu esi man viskas! Tavo stiprioje, mylinčioje rankoje esu saugus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.