Viena širdis ir viena siela – 2018.01.05

Visa tikinčiųjų daugybė buvo vienos širdies ir vienos sielos.
Apaštalų darbai 4, 32

Taip, tokios bendrystės mes norime! Visi kaip vienas, vienos širdies ir vienos sielos, kiekvienas galvoja apie kitą ir linki jam viso ko geriausio iš visos širdies… och, tada mes jaustumėmės nuostabiai! Jei mums reikalinga pagalba, kažkas yra šalia, jei mes esame vieniši, kažkas yra šalia, jei mes turime problemų, kažkas mus išklauso, jei mes džiaugiamės, visi kartu džiaugiasi… tai jau kaip rojuje!
Jėzus nori tokių santykių, tokio šilto bendravimo mūsų bendruomenėse. Tačiau JIS žino mūsų problemą: mūsų vidinis storas ir didelis AŠ griauna bei naikina šiuos nuoširdžius santykius.
Priešas mėgina mus apgauti visais įmanomais būdais. Jis mus apgaudinėja piršdamas mums visokiausių dalykų, kurių mums būtinai reikia, – “jūs šito ypatingai nusipelnėte”. Jis rodo mums per padidinamąjį stiklą kitų žmonių klaidas, lyg mes patys būtumėm angelėliai. Jis rodo mums mūsų problemas tam, kad tik mes būtumėm užsiėmę. Jis padaro mus jautrius, ir mes jaučiamės taip, lyg neteisingai su mumis elgtųsi, jaučiamės ignoruojami, sužeisti, vieniši. Taip, priešas maitina mūsų vidinį storą AŠ, kad tik mes būtumėm užsiėmę savimi. Ir tada bendruomenėse nebeliks nuoširdaus bendravimo. Bendravimas taps su kartėliu, priekaištai taps garsūs, bus kovojama dėl valdžios, bus lipama per galvas, stumiant save į priekį, bus leidžiami gandai, santuoka nebeliks šventa, taip, labiau panašu į pragarą, o ne į dangų. Priešas džiaugiasi ir trina rankas, o Jėzus stovi šalia, liūdnas ir nusiminęs.
Jėzus nori tą vidinį storą ir didelį AŠ išrauti su šaknimis. Todėl JIS sako: Jei kviečio grūdas nemirs, neduos jis jokių vaisių. Kas išsaugo savo gyvybę, praras ją, o kas praranda savo gyvybę dėl manęs – atras ją. Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti, ir Aš jus atgaivinsiu. Imkite ant savęs mano jungą, nes mano jungas švelnus ir mano našta lengva! Aš atėjau, kad jūs turėtumėte gyvenimą, – kad apsčiai jo turėtumėte.
Jėzus pats pradėjo kurti bendruomenę, kuri iš tikrųjų yra JO bažnyčia. JIS parengė žmones, kad bendruomenė galėtų gyvuoti. Jie bus vienos širdies ir vienos sielos, kad lyg magnetas trauktų daug prarastų sielų. Bet tai įmanoma tik tuo atveju, jei mes nukryžiuojame savąjį AŠ ir galų gale Jėzų pasodiname į sostą savo širdyje. JIS turi valdyti, o ne mano storas ir įžeidus AŠ!

Taip, Jėzau, TU turi būti mano karalius!Aš noriu dėl Tavęs gyventi, kaip ir Tu gyveni dėl manęs. Parodyk man, kur mano storas, tingus, įžeidus AŠ griauna bendruomenę ir padėk, kad per mane ateitų gyvenimas! Tu man tiek daug palaiminimų esi paruošęs, man nebereikia daugiau dėl savęs rūpintis. Taip, Tu esi Gerasis Ganytojas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.