JAM skirta augti – 2018.01.06

JAM skirta augti, o man – mažėti.
Jono 3, 30

Taip Jonas Krikštytojas kalba apie Jėzų. JAM skirta vis augti, Tavyje ir aplink mus. Visur Jėzus turi būti matomas.
Man skirta mažėti. Jonas itin lavino nuolankumą. Jis pažinojo senąjį, storąjį, riebųjį Aš, nuolat šaukiantį bei reikalaujantį būti pamaitintu storais, riebiais dalykais, esantį itin jautriu ir nesiliaujantį rėkti: Kažkas mane įskaudino! Storasis Aš, galvojantis tik apie save. Padidinto jautrumo Aš, nesilankstantis, besilaikantis savo teisybės, nesileidžiantis į kompromisus, dažnai kreipiantis dėmesį tik į savo poreikius bei reikalaujantis užuojautos. Senasis Aš ne tik turėtų sumažėti, jo apskritai neturėtų likti. Jis turėtų mirti, kad mumyse galėtų gyventi Jėzus.
Jonas kalbėjo, jog džiaugiasi, kuomet Jėzui yra paruošta vieta ir kada žmonės nuo jo pasuka link Jėzaus. Tikrai, kalba jis, aš esu tik jaunikio draugas. Ir džiaugiuosi, kai Jam gerai sekasi.
Ir bažnyčioje yra tiek daug pavydo. Jeigu vienam geriau “sekasi“ nei kitam, taip greitai pasklinda pikti gandai. Jeigu vienas yra ypatingai laiminamas, tada skubama ieškoti jo klaidų, ir, žinoma, jos greitai surandamos. Užuot patiems klausius Dievo, daroma bloga tiems, kurie Jo klausosi…
Jėzui skirta manyje augti. Jėzui skirta augti mano aplinkoje. Džiaugiuosi, kai savo veiksmais ir kalbomis šlovinu Jėzų. Dėl to nusilenksiu dėl gulinčios šiukšlės ir būsiu nuolankus, kad tik JAM grindys būtų švarios. Dėl to tarnausiu savo broliams, pilstysiu jiems arbatą, kaisiu vandenį, nestovėsiu prieš juos išdidžiai vartydamas savąją Bibliją. Dėl to net ir “mažiesiems“ broliams aš ištiesiu ranką, jiems draugiškai nusišypsosiu, bei iš širdies palinkėsiu visa ko geriausio. Jėzus, nuolankumo, draugiškumo, švelnumo dvasia, visa tai padaro įmanoma. Nebenoriu savo senojo gyvenimo, kuriame gyvenau tik dėl savęs. Noriu gyventi JAM, Tam, kuris mane taip myli.

Taip, Jėzau, tik Tau vienam aš gyvensiu. Tau priklausys kiekviena mano kūno ląstelė ir kiekviena mintis. Viskam skirta būti persmelkta Tavęs! Nes Tu mane taip myli, taip rūpinies manimi, saugai mane, visuomet esi šalia bei pripildai mano neramią širdį Savosios dangiškosios ramybės. Ačiū!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.