Dėmesio! – 2018.01.07

Laimingas, kas atmeta nedorėlių patarimą,
kas neina nusidėjėlių keliu
Ir nebendrauja su pašaipūnais.
Psalmė 1, 1

Aiški pratarmė visoms psalmėms! Nori, kad tau gerai sektųsi, tad klausykis JO!
Viskas prasideda pamažu. Klausaisi, ką kalba ir galvoja kiti. Žinai, kad tai nėra teisinga prieš Dievą, bet juk įdomu. Tada pradedi apie tai galvoti ir taip dvasinės šiukšlės nusėda smegenyse. Ilgai neužtrunka, kol pradedi apie tai kalbėti bei pagal tai elgtis, žiūrėk, jau ir nebesunku rasti dieviškų įrodymų. Tokį gegutės lizdą susisuki galvoje! Dar truputis ir jau priklausai tiems, kurie šaiposi iš Dievo bei JO senųjų tradicijų. Šiandien viskas vyksta kiek kitaip, daug moderniau, liberaliau, laisviau, atviriau…
Bet moderniosios filosofijos bei tikėjimai, deja, tik paviršutiniškai atspindi dieviškosios harmonijos idėją. Geras to pavyzdys yra naujosios teorijos apie seksualumą. Neprisidėkime prie jų, jos yra visiška priešingybė Dievo mąstymui bei JO įsivaizdavimui, kaip mes turėtume gyventi. Nuodėmės yra ir lieka nuodėmėmis, – net jei daugelis psichologų jas toleruoja. Bet tiesiog tai tėra teorijos, įsivaizdavimai, tezės! Dievo žodis sako: paskutinėmis dienomis atsiras žmonių mokymų, nuo kurių niežės jūsų ausys. Jie ieškos pateisinimo savajam gybenimo būdui!
Viskas prasideda nuo mažo žingsnelio. Dėl to palaikyk savo mąstymą švarų! Atkreipk dėmesį į tai, kur žvelgi, ką skaitai bei ką žiūri, net jei tai tik iliustracijos, žurnalai! Per juos gaunamas viso pasaulio vaizdas.
Atkreipk dėmesį į savo ausis, į tai, ką jos klauso!
Ir atkreipk dėmesį į savo kontaktus. Jėzus nenori ištraukti mūsų iš šio pasaulio. JIS pats mielai dalyvavo vestuvėse, o fariziejai vadino JĮ valgytoju ir girtuokliu, draugais JAM buvo muitininkai (=sukčiautojai) ir paleistuvės. Bet toks skirtumas. Jie negalėjo JO paveikti, o štai JIS įtakojo juos. Mums skirta būti JO liudininkais savo draugams, savo giminėje, tarp kolegų. Bet mes nebėgiojam gaujomis ir nestaugiam kaip vilkai! JIS yra šalia, visiškai atstojantis pokalbio partnerio trūkumą; esantis taip arti, kad arčiau jau niekas būti nebegali; suprantantis mus; išsklaidantis vienatvę. Siekiame priklausyti JAM visa širdimi, TAM, kuris taip rūpinasi mumis ir teikia mums pilnatvę! Kiek daug nusivylimų tokiu būdu mes išvengtume!

Dėkoju, Viešpatie! Tavyje yra džiaugsmas, ramybė ir jokios vienatvės. Su Tavimi galiu gyventi, net jei neturiu draugų. Su Tavimi galiu būti stiprus bei rasti savo vietą. Kaip uolas, atlaikančias bangų mūšą – tokiais nori padaryti Savuosius.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.