Jėzaus įsakymas – 20108.01.09

Duosiu jums savo dvasią ir padarysiu, kad gyventumėte pagal mano įstatus, laikytumėtės mano įsakų ir juos vykdytumėte.
Ezekielio 36, 27

Išties tai gera žinutė man! Taip stipriai aš stengiaus laikytis Dievo įsakymų. Stengiaus išvengti grubiųjų nuodėmių: nevok, nesvetimauk, nemeluok, nežudyk ir t.t. Bet Jėzus kalno pamokslo metu šiuos įsakymus sugriežtina: kas tik pagalvoja, jog kitas yra beprotis, tas yra kaltas dėl žmogžudystės… Kas tik geidulingai pasižiūri į kitą asmenį, tas yra kaltinamas svetimavimu… o, ne, vadinasi, ne visuomet galiu likti su švaria sąžine. Ir štai atsirado naujų įsakų Naujajame Testamente: krikščionis turi išlikti džiugus, dėkingas, kupinas ramybės, kantrybės, švelnumo… galiausiai tapo aišku, jog esu tik nevykėlis, o ne koks šventasis. O kaip aš stengiausi, kaip mane kaltino mano sąžinė! – ir vis dėlto, negalėjau laikytis įsakymų. Kaip gerai, kad Jėzus man visada žadėjo atleidimą ir nuolat mane guodė.
Ir tada mane užliejo Šventosios Dvasios jėga. Vienu metu galėjau džiaugtis, būti dėkingas, pamėgau melstis, skaityti Bibliją… viskas staiga patapo labai paprasta. Pagaliau aš galėjau tikėti! – kas anksčiau sekėsi gana sunkiai; galėjau visiškai priimti Dievo atleidimą, priimti Dievo meilę, bet kokios abejonės staiga dingo! Koks nuostabus išlaisvinimas!
Tik taip tai yra įmanoma: Dievas turi manyje pripildyti to, ko JIS iš manęs reikalauja. Ir tik tai atneša tikėjimo laisvę.
Koks geras Dievas yra man! Galiu nuolat su Juo kalbėtis, be sąžinės graužaties, be jokio “kai“ ir “bet“, niekas manęs neskiria nuo Jo. JIS gyvena manyje.
Kaip gerai, kad Dievas mane išpirko! JO rankose esu visiškai saugus.
Bet vis dar nesu šventasis. Bet tikiu Jo atleidimu! Ir kiekvieną rytą galiu džiaugsmingai bei būdamas dėkingas žengti į naują dieną. JIS man tapo draugu, mylinčiu Tėvu, Paraginimu, Padrąsinimu, Padėjėju ir Gelbėtoju.
Pagaliau galiu gyventi Jam. Nes JIS pirmas mane pamilo, ir JIS pripildė mane visko, kas yra reikalinga Jam tarnauti. JIS tikrai vertas, kad gyvenčiau Jam.

Dėkoju, Jėzau! Tu atlaisvinai kelią pas Dievą! Štai gyvenu aš Dieve ir Dievas gyvena manyje. Kaip man gerai! Noriu būti visiškai Tavo, noriu visad turėti Tave savo širdyje!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.