Mano viltis – 2018.01.11

Tikrai ramiai lauk Dievo, mano siela,
nes iš Jo ateina man viltis.
Psalmių knyga 62, 6

Kartais mane vienu metu užgriūna galybė visokiausių dalykų; kartais tuo pačiu metu visi iš manęs kažko nori; kartais kyla kivirčiai ir visą dieną nebūna ramybės; kartais dūžta gražios svajonės; kartais darbas per daug jėgų reikalauja; kartais jėgos visai apleidžia, baigiasi kantrybė, nebelieka vilties… kažkaip ne taip viskas vyksta.
Kaip pasisekė, kad Dievas yra šalia! Nes iš tikrųjų viskas kažkada žlugs. Net visas pasaulis kažkada žlugs. Ir mano gyvenimas kažkada baigsis. Kur viltis, kuri yra aukščiau visų nusivylimų ir netgi mirties? Tik Jame nugalėta mirtis, ligos, nuodėmės, tik Jame atstatomi sudaužyti gyvenimai. Tikrai ramiai lauk Dievo, mano siela, nes iš Jo ateina man viltis.
Kaip gera, jei aš anksti ryte, prieš prasidedant dienai, Jo ieškau. Aš pavedu Jo apsaugai save, vaikus, kiekvieną dieną, darbus, draugus ir visa kita. Aš Jo prašau pagalbos, išminties ir gailestingumo. JIS yra mano geriausias draugas ir lydi mane visos dienos metu. Jei aš prarandu gebėjimą sekti Juo, JIS mane palaiko. Jei atsitinka nelaimė, JIS būna šalia; – Jo valia vis tiek įvyksta, Jo paguoda vėl mane atstato. Jo rankoje aš esu saugus.
Jei suspaudimuose kyla klausimai: Kodėl visada aš? Kodėl tik aš turiu kentėti? Kodėl ši liga? Kodėl, kodėl, kodėl? Tada aš nukreipiu savo žvilgsnį į JĮ, į TĄ, kuris turėjo dar daugiau kentėti; – JIS yra su manimi. JIS neatsako į mano “kodėl?”, bet tiesiog yra su manimi. JIS yra mano viltis, nes JO žodis paskutinis. JIS yra mano draugas, ir tuo pačiu visos kūrinijos Viešpats.
Jėzus sako: Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti, ir Aš jus atgaivinsiu. Atiduokite savo naštas man ir imkite ant savęs mano jungą, nes mano jungas švelnus ir mano našta lengva. Aš esu romus, nuolankios širdies, kantrus ir ištikimas. Aš jus nešiosiu iki pat senatvės. Ir kai ateis metas, paimsiu jus pas save, nes jūs esate Mano draugai.

Dėkoju, Jėzau, Tu pripildai mano širdį džiaugsmu!Man nereikia Tavęs vis klausti „kodėl?“, nes Tu esi mano Viešpats. Kaip gerai, kad Tu esi su manimi! Aš galiu rytais giedoti ir dėkoti; nes Tu, mano draugas, esi pats stipriausias. Tu esi Nugalėtojas ir Visagalis. Tavyje randa mano siela ramybę, nes Tu esi mano viltis, kuri manęs niekada neapvilia.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.