Dievo balsas – 2018.01.14

Ir Jis man tarė: “Marusis, stokis ant kojų, ir Aš kalbėsiuos su tavimi“.
Ezekielio 2, 1

Dievas nori su mumis kalbėtis, tik ar mes girdime Jį?
Tai itin svarbus klausimas. Nes kaip gi tu įvykdysi Dievo valią, jeigu JO negirdi?? Kaip pasiliksi JO kelyje, jeigu tavo maldos tėra pokalbis su savimi???
Vienas pastorius teturėjo sekmadieniais 8 lankytojus. Vis dėlto jis galvojo: net jeigu vienas iš jų girdi ir priima Evangeliją, tai jau reiškia, jog mano gyvenimas atsipirko. – Vargšas žmogus! Jis neturėjo jokių vizijų, svajų, vien tik apgailėtiną paguodą. Dievas nori su mumis kalbėtis ir mūsų gyvenimui suteikti vizijų bei svajų! Didelių vizijų ir didelių svajų; ne truputėlį mažyčių…
Paulius buvo apimtas vizijos, kaip pasaulį užkariauti Jėzui. Ir jis tai įvykdė! Jam niekada nepakako vieno klausytojo per metus. Jis norėjo, jog visas pasaulis tai sužinotų: Jėzus yra Išganytojas! Ši vizija vedė jį pirmyn.
Kaip su tavąją vizija, svajomis? Apriboji save namais, rožių auginimu, vaikais, profesija ar sportu? Tai kaip tuomet išgirsi Dievą?
Jėzus sako: Ten, kur tavo širdis, ten ir tavo Dievas.
Taigi, kuo užsiimame savosiose mintyse? Ko siekiame ir kam skiriame savo energiją?
Jėzus norėtų būti pirmas mūsų gyvenime. Antrąja vieta JIS nebus patenkintas. Mūsų mintys ir svajos turi suktis apie JĮ.
Izaijas ir buvo toks žmogus. Dėl to savo vizijose jis galėjo regėti Dievą ir girdėti JO balsą: Ką galėčiau aš pasiųsti? Kas galėtų būti mano pasiuntinys? – ir Izaijas negalėjo atsakyti šiam širdies balsui, taigi staiga tarė: siųsk mane! – Izaijas galėjo girdėti JO balsą, nes visuose kūriniuose jis įžvelgė Dievą, nes visur aplink jis regėjo paraleles Dievo žodžiui, matė vaizdinius, atspindinčius JĮ, o jo mintys bei svajos sukosi tik apie Dievą. Jis buvo atviras Dievo kvietimui. O mes esam tokie užsisėdėję su savo pomėgiais, kova dėl būvio, karjera ir visu kitu; – kad JO mes nebegirdime.
Mes patys turime girdėti JO balsą. Nėra gerai, kai pamokslininkas, evangelistas ar apaštalas išstoja į Dievo vietą. JIS nori tiesioginės bendrystės su mumis, o ne per kitus žmones. Eik, stokis ant kojų ir sakyk: Aš noriu! Noriu eiti, noriu klausyti, noriu matyti! Viešpatie, aš noriu Tavęs!

Viešpatie, atleisk, kad esu pernelyg užsiėmęs kitais dalykais, kad neberandu daugiau laiko Tau. Penkios minutės per dieną – tiek Tau neužtenka. Tu man esi vertas daugiau. Ieškosiu Tavęs ir klausysiuos, kol iš tikrųjų Tave išgirsiu!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.