Tauta, kalba, tikslas – 2018-01-26

„Štai! Jie yra viena tauta ir visi kalba ta pačia kalba. Tai yra tik jų užsimanymų pradžia! Ką tik jie užsimos daryti, nieko nebus jiems negalimo!“
Prad
žios knyga 11, 6

Čia kalbama apie Babelio bokštą. Žmonės užsimanė pastatyti bokštą, vedantį į dangų. Jie buvo taip pakerėti šios idėjos, statybos sekėsi puikiai. Tačiau Dievas nenorėjo, kad žmonės išpuiktų, JIS norėjo susibendrauti su žmonėmis ir kartu kurti Žemę.
Šiandien vyksta tas pats: sukuriamos puikios teorijos, pritraukiančios žmones. Žmogui kyla mintis, kad JIS pats yra Dievas, jis sprendžia, kas yra gerai, o kas blogai. Jei kas kritikuojama, tampama iškart dešiniuoju ar kairiuoju. Ne kas. Negali laisvai išsakyti savo nuomonės. Pažengusiesiems Dievas tampa lyg krislas akyje; tokie vadinami fundamentalistais.
Nelabasis taip apakino žmones ir skleidžia neapykantą tam, kas yra iš Dievo. Tačiau kaip ir tuomet žmogus veržiasi pas Dievą ir pats nori save suvokti. Nesvarbu, ar kalbama apie vakarų laisvę (daugeliui tai tampa pagrindu) ar apie galingą vyrą rytuose (kurį daugelis nurašo). Viskas, kas nėra su Dievu, yra prieš Jį. Už tai turėtų būti sumokėta didelė kaina. Gaila man tokių, kurie keliauja į susinaikinimą ir traukia kitus.
Kas negatyvioje būsenoje gerai veikia, pozityvioje pavyksta dar geriau: tauta, kalba, tikslas. Dievas yra čia, nes siekia sukurti savo tautą ir būti geru Išganytoju. Jame rasime stabilumą, bebaimę, drąsą ir jėgą, harmoniją, džiaugsmą ir ramybę; viską, ko kiti atsisako.
Iš visų šventovių Jėzus kviečia žmones, savo tautą. Jie kalba vienu balsu, širdies balsu, šlovinimo balsu. Jų širdis nauja, naujas gyvenimas, ką dovanoja Jėzus. Jie susibroliauja, katalikai ir liuteronai, baptistai, charizmatikai, metodistai ir ortodoksai. Jie tampa viena tauta, maldos, šlovinimo ir užuojautos tauta. Dievas per šią tautą pakeis žemę. Tai Nojaus arka, gelbėjimo laivas audroje.
Tauta (Kristaus pasekėjai), viena kalba (maldos ir šlovinimas) ir tikslas: pagarbinti Jėzų, žmonių gelbėtoją ir padėjėją.

Jėzau, Tu esi tikras Dievas, kuriam mes tarnaujame ir kuriam meldžiamės. Norime skelbti Tavo šventąjį vardą Žemėje, tai daryti kaip Tu: pilni pasitikėjimo Tėvu, užuojautos ir išganymo, su šlovinimu, malda ir nuolankumu! 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.