Vienas vienintelis Jėzus – 2018.02.01

O angelas tarė moterims: Jūs nebijokite! Aš žinau, kad ieškote Jėzaus, kuris buvo nukryžiuotas.
Evangelija pagal Matą 28, 5

Po to, kai Jėzus mirė ant kryžiaus, Jis buvo paguldytas į kapą. Tuomet atėjo šventasis Šabas, kuomet nieko negalima daryti. Bet pirmąją savaitės dieną, vos tik patekėjus saulei, moterys nuėjo prie kapo, kad pateptų Jėzaus kūną kvepalais. Bet Jo ten nebuvo. Angelas tarė moterims: : „Jūs nebijokite! Aš žinau, kad ieškote Jėzaus, kuris buvo nukryžiuotas. JO čia nebėra, JIS prisikėlė, kaip buvo sakęs. Įeikite, apžiūrėkite vietą, kur jo gulėta. JIS prisikėlė ….“

Jei ieškome Jėzaus, mūsų viltis ir pasaulio įsivaizdavimas dažnai sugriūva. Nes tai netiesa! Dievas pamažu eina su mumis žingsnis po žingsnio, kad mes pažintume tiesą – Jėzų. JIS labai skiriasi nuo to, ką mes pažįstame!
Ką mes galvojame apie Jėzų? Ką įsivaizduojame? Ar Jis tikras? Kodėl mes Jo ieškome? Ar tik siekiame Jo palaiminimo, išgydymo, klestėjimo, taikos, atleidimo? Yra tiek daug klausimų ir tiek daug klaustukų…
Todėl angelas pirmiausia sako moterims: „Nebijokite!“ Nes tai yra nuotykis ir kad rastume Jėzų, mums kainavo visą ankstesnį gyvenimą. JIS yra vertas, kad viską paaukotume. Bet mes visada baimingai žvalgomės atgal – mes pernelyg nesaugūs.
Bet jei norime Jį atrasti ir rasti, jokia kaina neturėtų būti per aukšta. Kaip manai, kodėl krikščionys Šiaurės Korėjoje aukoja savo gyvybes, bet neatsisako Jėzaus? JIS jiems to vertas. JIS yra jų gyvenimas ir net jų mirtis. JIS jiems viskas viskame.
Kas Jį iš tiesų rado, pasiekė tikslą. Jis kainavo jiems viską, savo gyvenimą, savo kietą, riebų Aš, ir visus savo norus ir tikslus. Bet JIS to vertas. Jame mes randame tai, ko mums reikia: ramybę su Dievu, kalčių atleidimą, sutaikymą, aukštesnį supratimą nei mūsiškis, džiaugsmą, kuris yra tiesiog dangiškas… Ko dar galėtume siekti gyvenime?

Ačiū, Jėzau! Radau Tave, ar, tiksliau, Tu radai mane! Ir dabar mano gyvenimas pagaliau turi prasmę ir tikslą. Tu pripildai mane dangiškąja ramybe, dovanoji ramybę ir džiaugsmą. Ko dar galėčiau norėti? Tavo širdyje aš esu saugus. Tu sakai man „taip“. Ir aš Tau sakau „taip“. Aš nenoriu ilgiau be Tavęs gyventi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.