Didelė puota – 2018-02-07

Vestuvės, tiesa, surengtos… Todėl eikite į kryžkeles ir, ką tik rasite, kvieskite į vestuves.
Mato 22, 8-9

Dievas nori surengti didžiulę puotą, Savo Sūnaus vestuves. Jis kviečia visus, kurie tarnauja Jo Karalystei. Tačiau kviečiamieji nenori ateiti, jie yra užsiėmę svarbesniais reikalais! Tuomet JIS išsiunčia Savo tarnus, kad šie surinktų visus, ką tik sutiks, blogus ir gerus ir tokiu būdu vestuvių menė tampa pilna svečių.
Kaip būna smagu, kai sutinku savo senus draugus, stipriai apsikabinus apima tiesiog nuostabus jausmas! Tačiau būna ir taip, kad sutinki seną draugą, su kuriuo buvai netinkamai pasielgęs. Tuomet staiga prisimeni nemalonią akimirką ir pradedi galvoti, ką tas draugas galvoja apie mane? Dievo pokylyje viskas yra aišku ir be jokio paslapties šydo: Draugas perskaitęs mano mintis gali pagalvoti: Aš jau seniai Tau atleidau ir labai džiaugiuosi Tave matydamas! Taip, man tai yra didelis palengvėjimas! Vėliau pamatau kitą, mane nuskriaudusį, žmogų. Tačiau prieš pradedant kilti kerštingoms mintims, mane užplūsta meilės banga tam žmogui ir aš apkabinu jį, atleidžiu jam ir sakau, kaip džiaugiuosi dėl jo. Visa tai yra Dievo Karalystėje, vestuvių puotoje ir jau dabar: Kartu mes esame džiugioje harmonijoje, kurios neįmanoma nusakyti žodžiais. Džiaugsmas yra toks įspūdingas ir beribis, kad norisi tik džiaugtis Jėzumi, Dievu ir kitais žmonėmis! Dievas ruošia ir kviečia į šią dangišką puotą, o mes norime pakviesti visus likusius. Kaip bus nuostabu!
Jau dabar eidami per mūsų kraštą, Jo tarnai kviečia visus. Jau dabar jie susitinka ir puotauja kartu, o Dievas yra jų tarpe. Tas žmonių, prisijungusių prie šio pergalės būrio, pulkas vis didės, džiaugsmas prasiskina kelią ir šventė prasideda jau čia. JIS pažadins mūsų tautą! Visi bus pakviesti tiek geri tiek blogi. Tačiau kai kurie, regis pamaldūs, šventi ir gerbiami, į šį pakvietimą nereaguos. Taip, kaip anuomet, pamaldūs, fariziejai ir rašto aiškintojai nenorėjo klausyti Jėzaus, lygiai taip pat ir šiandien yra tokių pamaldžių žmonių, neturinčių jokio ryšio su Jėzumi ir negirdinčių Jo kvietimo. Jie turi svarbesnių reikalų. Mes nenorime apsiriboti vien jais, bet siekiame pakviesti visus ir tapti pirmais, atėjusiais į Dievo puotą. Dievas laukia mūsų!

Dėkoju, Jėzau, kad galiu ateiti į Tavo puotą. Tu džiaugiesi manimi! Aš tikrai nepriklausau ypatingai pamaldiems, bet aš myliu Tave ir džiaugiuosi Tavimi, Tu esi mano Karalius ir aš mielai ateisiu į Tavo vestuvių puotą!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.