Paskutinė valanda – 2018.02.09

Vaikeliai, tai paskutinė valanda.
Pirmasis Jono laiškas 2, 18

Įsivaizduok, išmušė tavo paskutinė valanda. Tada daug kas tampa nebesvarbu. Visiškai nebesvarbu, kokiais tapetais išklijuotas tavo kambarys, ar spalviškai tinka prie baldų; koks kilimas patiestas – geras, ar skylėtas… Tuo metu tai iš tikrųjų tampa nebesvarbu. Kai eina paskutinės valandos, mus jaudina visai kiti dalykai.
Ir jei dabar yra paskutinės valandos, iki mūsų Viešpats sugrįš, mūsų neturėtų jaudinti antraeiliai dalykai. Kiek laiko ir energijos mes atiduodame savo pomėgiams! Ne, tada mes kažką darytumėm dėl mūsų Viešpaties, nes jeigu Jis ateis, mes norime, kad Jis rastų mus dirbančius Jo darbą, o ne nieko neveikiančius.
Ar laukiame mes Viešpačių Viešpaties? Karalių Karaliaus? Ar gyvename mes sau? Jėzus pasiruošęs laimėti mūsų kraštą. Jis ruošia širdis, kad jos priimtų Evangelijos žinią. Šventoji Dvasia sukelia Dievo ilgesį mūsų tautoje. Tada įvyks didelė mūsų Viešpaties vestuvių puota!Mano širdis daužosi iš susijaudinimo, kai aš apie tai galvoju.
Kažkas paklausė Martyno Liuterio, ką jis darytų, jei žinotų, kai tai yra jo paskutinė diena. Liuteris atsakė: jis pasodintų obelį. Liuteris suprato, kad šio ir pomirtinio pasaulio negalima atskirti. Šie pasauliai tarpusavyje nedalomai susipynę. Pomirtinis pasaulis persmelkia mūsų pasaulį ir Dievo karalystės šviesa pamažu ryškėja. Jėzaus mirtis ir prisikėlimas – tai ne pabaiga, tai tik perėjimas. Ateina kažkas naujo!
Taip, mes meldžiamės ir gyvename taip, lyg Jėzus bet kuriuo momentu sugrįš. Tada mūsų prioritetai tampa geresni ir mūsų gyvenimai prasmingesni. Jis yra mūsų gyvenimo Išpildytojas, Viltis ir mūsų Gelbėtojas. Jonas kalba apie antikristus, kurie jau pasirodė. Iš to jis nusprendė, kad paskutinė valanda atėjo. Pasipriešinimas Evangelijos žiniai auga, priešas niršta ir nori užgesinti šviesą. Todėl jis vietoje Kristaus naudoja kitus religinius simbolius. Antikristas – tai reiškia „kažkas vietoje Kristaus“. Tai yra religinė dvasia, turinti savo ritualus, įstatymus ir darbus. Bet ji trukdo mums asmeniškai pažinti Kristų. Ji remiasi mūsų išdidumu, mūsų pastangomis, įtikina mus, kad mes turime sunkiai dirbti, melstis, pasninkauti, būti geriems… Tačiau Jėzaus malonė visa tai nustelbia. Jo gailestingumas ir meilė išgelbsti mane. Taip, šį nuostabų Viešpatį aš myliu!

Dėkoju, Jėzau, Tu neužilgo sugrįši! Tada išsipildys mano troškimai ir mano norai. Tu esi Karalius, kuris tuoj sugrįš! Aš noriu Tau tarnauti ir savo laiką čia naudingai išnaudoti. Kartu su Tavimi aš noriu eiti!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.