Vestuvių drabužis – 2018.02.10

Aš labai džiaugsiuos Viešpačiu, 
mano siela džiūgaus Dieve!
Nes Jis apvilko mane išgelbėjimo rūbais,
apsiautė teisumo apsiaustu lyg sužadėtinį,
kuris užsideda papuošalą ant galvos,
kaip sužadėtinę, pasipuošusią papuošalais.
Izaijo pranašystė 61, 10

Vakar mes skaitėme, kaip Dievas rengė Savo Sūnaus vestuves ir visus, gerus ir blogus, pakvietė į puotą. Jo tarnai ėjo per šalį ir visus iš gatvių bei patvorių rinko į šventę. Tačiau istorija tęsiasi. Kai visi susirinko ir vestuvių salė buvo pilna, atėjo Karalius pasižiūrėti svečių. Ir Jis pamatė žmogų, neapsirengusį vestuviniu drabužiu. Jis paklausė jo: Bičiuli, kaip tu čia įėjai, neturėdamas vestuvinio drabužio? Tada Jis liepė surišti jam kojas bei rankas ir išmesti jį laukan į tamsybes. Nes daug pašauktų, bet maža išrinktų.
Iš kur žmonės, kurie atėjo į vestuves, gavo vestuvinį drabužį? Čia jug buvo geri ir blogi žmonės, surinkti iš gatvių ir patvorių, žmonės, kurie purve įstrigę, arba tiesiai iš darbų atėję. Dabar, kai mes einame į šventę, Viešpats pakiša mus po dušu ir nuplauna visą mūsų purvą. Tada Jis sudegina senus mūsų skarmalus ir parūpina mums vestuvinius drabužius. Tada mes ištrinami džiaugsmo aliejumi (Šventąja Dvasia), kad spindėtumėme ir švytėtumėme. Pats Viešpats pasirūpina, kad mes dėvėtumėme šventinius drabužius, mes patys iš savęs nieko negalime padaryti. Taip yra Dievo Karalystėje. Jis viskuo pasirūpina, mums reikia tik leisti Jam rūpintis. Jam patinka, kai Jo vaikai dėvi šventinius drabužius. Tik mūsų išdidumas ir pačių pasiekimai gali sutrukdyti, kad mes nebūtumėm naujai aprengti. Bet kuo mes galime didžiuotis prieš Dievą? Kokius pasiekimus aš galiu parodyti Dievui, kad Jam pasakyčiau: čia puikus žmogus!??Ne, aš mieliau pasikliausiu Jėzaus maloningumu, gailestingumu ir atlaidumu. Aš mieliau leisiuos Jo naujai aprengiamas ir apvalomas. Yra labai gera, kai Jis manimi rūpinasi, gydo senas žaizdas ir pripildo mane Savo džiaugsmu.

Dėkoju, Jėzau, kad Tu mane taip myli! Kiekviena smulkmena Tu pasirūpini. Dėkoju, kad Tavo gailestingumo dėka aš esu švarus ir per Tavo atleidimą aš esu išteisintas. Aš pats to nenusipelniau, čia tik Tavo malonė.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.