Džiaugsmas vietoj prislėgtumo – 2018.02.14

Visuomet džiaukitės Viešpatyje! Ir vėl kartoju: džiaukitės!
Filipiečiams 4, 41

Blogų įpročių arba žodžių išmokstama per tris dienas, bet gerų įpročių ir gerų žodžių išmoksite greičiausiai per 3 savaites…  Štai ką kartą sužinojau.
Panašiai ir su džiaugsmu. Mes labai greitai atpažįstame tai, kas blogai, ir išsiaiškiname visus netobulumus. Tačiau džiaugtis mokomės labai, labai lėtai. Viskas,kas gera, kažkaip nelenda į mūsų mintis ir galvą; o tai, kas bloga, daug greičiau.
Kartą atsikelęs ryte norėjau pasidaryti kavos, bet kavos nebuvo. Lauke tamsu, labai šalta, lietinga ir vėjuota, fui!!! Be abejo, yra daug tokių „fui“, su kuriais susiduriame. Vaikai išnaudojo visą dantų pastą… Šuniui būtinai reikia į lauką, tarsi dar nepakankamai šalčiau. O kur mano batai? Tikriausiai sūnui prisireikė… Ir per 5–10 minučių mano diena buvo užprogramuota: viskas blogai ir tik blogai, viskas atsisuko prieš mane…
Ir iš tiesų, diena nebuvo gera. Visur buvo tūkstančiai mažmožių, atsisukusių prieš mane. Džiaugiausi, kad vakare galiu likti namuose ir įšliaužti į šiltą patalą!
Tačiau Viešpats neleido man miegoti. Kai skundžiausi Jam apie savo skausmą, JIS pasakė: „Pats kaltas“ – ir viskas. Tada perleidau visą dieną dar kartą per savo mintis ir paklausiau savo minčių ir žodžių. Ir supratau, kad Viešpats buvo teisus. Aš pats negatyviai užsiprogramavau.
Kitą rytą pabandžiau viską daryti kitaip. Nėra kavos? Jokių problemų, vis dar yra arbatos! O šuo? Kaip gerai, kad jis nepadarė balos! O lietus? Praeis ir viskas nuostabiai išdžius… Viešpats man padėjo, nes paprastai taip greitai neišmokstu teigiamai mąstyti. Bet kadangi JIS yra mano VIEŠPATS, valdantis visas smulkmenas, džiaugsmas vis labiau augo. Dėkingumas ir džiaugsmas eina koja kojon. Dabar gali ateiti lietus ar audra ar sniegas: Viešpats yra Viešpats! Ir aš esu Jo vaikas. Kaip gerai būti dėkingam! Kaip gerai visada būti laimingam! Pamažu aplinkybės nebeturi reikšmės. Net nakties tamsoje ir liūdesy galime džiaugtis. Nes JIS vis dar yra Viešpats!

Ačiū, Jėzau! Tu vis dar esi Viešpats! Kartais maži dalykai nori mane prislėgti ir sunervinti. Bet su Tavimi, tinkamai žiūrėdamas, galiu tam pasipriešinti. Yra tiek daug gerų ir gražių dalykų! Bet geriausia yra tai, kad Tu visada su manimi. Dėkoju!!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.