Dėkingumas – 2018-02-23

Dėkokite VIEŠPAČIUI, nes jis geras, –
jo ištikima meilė amžina.
Taip tesako VIEŠPATIES atpirktieji – tie,
kuriuos jis atpirko iš vargo.
Psalmė 107, 1 – 2

Ar Dievas atpirko tave? Ar atpirko tave iš priešų, iš velnio pinklių ir ištraukė iš prakeiksmo? Ar atpirko tave iš priklausomybės pančių? Ar suteikė tau namus, namus danguje? Ar JIS atleido tavo kaltę?
Ar Dievas leido tau badauti? Ar JIS davė tau stogą virš galvos, drabužių?
Ar JIS guodė tave, jei tu buvai pažemintas ir nedrąsus? Ar padėjo, kai situacija atrodė be išeities? Ar vis padrąsindavo tave? Išklausė tavo primygtinę maldą?
Taip, ir dar kartą taip. JIS yra VIEŠPATS, kuris rūpinasi tavimi. Su švelnumu ir ramybe JIS nuolatos kreipia tave teisingu keliu. Tu gali tam priešintis ir būti visažiniu, bet JIS skiria tau visą savo gerą valią. JIS yra VIEŠPATS, kuris Tave myli.
Supranti? Viskas, ką VIEŠPATS padarė dėl Tavęs yra nepaprastai didu palyginus su smulkmenėlėmis, kurios dabar supa tave. JIS juk jau tiek daug gero padarė dėl Tavęs ir toliau rūpinsis Tavimi.
Laiške romiečiams rašoma: „Tai ką dėl viso šito pasakysime? Jei Dievas už mus, tai kas gi prieš mus?! Jeigu jis nepagailėjo nė savo Sūnaus, bet atidavė jį už mus visus, – kaipgi jis ir visko nedovanotų kartu su juo?!“ (Rom 8, 31 – 32).
Ko labiausiai nekenčia priešas? Dėkingų krikščionių. Kadangi dėkingumas Dievui atveria kelia Jo begalinei meilei. Tuomet mūsų širdys yra užpildytos džiaugsmu ir meile, dieviškoji energija tarsi sprogdina mus. Dėkingi krikščionys yra didžiulis pavojus velniui! Tad šis nori visais įmanomais būdais sunaikinti dėkingumą ir mes nukrypstame į tai ir darome iš visko rūpesčius…

VIEŠPATIE Jėzau, atimk iš manęs rūpesčius! Nuolatos galvoju, kad galbūt įvyks tas, ar anas. Tačiau ne visada pagalvoju apie tai, kad TU esi VIEŠPATS, kuris mane myli, saugo ir veda teisinga kryptimi! Su Tavimi esu saugus. Ačiū!!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.