Pažinimo stoka – 2018.02.25

Mano tauta sunaikinama, nes jai stinga pažinimo.
Ozėjo 4, 6

Anuomet Dievas labai pyko ant Izraelio kunigų. Žmones jie mokė visa, ko įmanoma, tik ne Dievo žodžio. Apie viską jie kalbėjo gana išmintingai. Viskam jie turėjo patarimų, viskam jie rasdavo tinkamų teisės aktų. Bet Viešpaties jie nepažinojo.
Šiandien yra panašiai. Paprasta Dievo tauta dažnai net nenutuokia, kas ten Biblijoje parašyta. Visa įmanoma susipainioja tarpusavyje. “Džiugioji Evangelijos žinutė“ yra ta, kai mes girdim: Viskas bus gerai. Viskas bus taip, kaip tu tiki. Tu būsi sveikas, tapsi turtingas, viskas tau pasiseks. – Dievas nemėgsta tokių netikrų pranašų ir evangelistų, net jeigu jie daro įvairius stebuklus ar palieka ženklus.
Mūsų tikėjimas turi turėti stiprias šaknis bei tvirtą pamatą. Kasdieniniai šlovinimo vakarai ir gera nuotaika dar negarantuoja, kad atlaikysi visus sunkumus. Bet būtent to Dievas ir nori: stabilumo, stiprių žmonių, nepajudinamų kiekvieno vėjo pūstelėjimo.
Paprastoji Dievo tauta dažnai bėga nuo vienos krikščioniškos superžvaigždės prie kitos. Ji nori girdėti tokią žinutę: Atgimimas įvyks, o tada viskas bus gerai! Tu pasveiksi! Tavo šeima ir santuoka taps sveika! Tau pasiseks profesiniame gyvenime… Ir jeigu aš melsiuos su tavimi, taip sako Superžvaigždė, tada įvyks dideli dalykai!
Dievo tauta sunaikinama, nes jai stinga pažinimo. Blogai, kai žaidžiama Dievo tautoje.
Meilės ir krikščioniškosios pareigos jausmo vardu susijungia vyras ir moteris, net ir ne santuokoje ar būdami santuokoje su kuo nors kitu. Dėl vienatvės ar dėl meilės ilgesio kai kurie pasimeta, draskosi tarpusavyje. Juk yra tiek daug nesveikų, žalingų santykių! Tiek daug kaltės jausmų ir mirusio tikėjimo, tiek daug šventeiviško išoriškumo! Blogai!!
Jeigu tik Dievo tauta skaitytų Bibliją. Kiek būtų išvengta ligų bei nelaimių! Tik pamokslai sekmadieniais ir gal dar šie pamąstymai – jie neišsenka! Mums reikia tvirto pamato, gilių šaknų ir stipraus tikėjimo, jog galime ištverti būsimas audras bei katastrofas; – kitaip krisime, kaip kad krito daugelis prieš mus. Būtų gaila.
Taigi pusryčiam perskaityk nors vieną psalmę, – vietoj maldos, o pertraukų metu paskaityk istorijas apie Jėzų iš Evangelijų. Tavasis tikėjimas stiprės ir stiprės. Kalbėkis su Dievu! Ir gausi atsakymus; – jeigu dar klausaisi.
O kaip gi kitaip tu tikiesi ištverti visus sunkumus?

Dėkoju, Jėzau! Tu apie viską pagalvojai, tik mes kartais esam visiškai kvaili ir neskaitome Tavojo žodžio. Sprendimai tokie paprasti, tik jų mes nežinom, nes neskaitome Tavojo žodžio. Atleisk. Ir padėk man, kad tai pasikeistų!!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.