Tamsybių nugalėtojas – 2018.03.09

Dėkokite Viešpačiui, nes jis geras,-
jo ištikima meilė amžina
Taip tesako Viešpaties atpirktieji – tie,
kuriuos jis atpirko iš vargo.
Psalmė 107, 1-2.

…. kiti sėdėjo niūrioje tamsoje,
belaisviai vargani, surakinti grandinėm,
nes buvo maištavę prieš Viešpaties žodžius
ir paniekinę Aukščiausiojo užmojį.
Jų širdį sutramdė kančia, –
jie sukniubo, ir nebuvo kas padėtų.
Tada jie, būdami varge, šaukėsi Viešpaties,
ir jis išgelbėjo juos iš jų nelaimės.
Išvedė juos iš niūriosios tamsos
ir sutraukė jų pančius.
Tedėkoja Viešpačiui už jo ištikimą meilę,
ir nuostabius darbus žmonijai,
nes jis pralaužia varinius vartus
ir sunaikina jų geležines velkes.
(ten pat, eil. 10 – 16)

Biblija mums pilnai neatskleidžia tamsos karalystės. Ji tik kalba apie tai, jog yra Dievas ir Jėzus, ir velnias bei jo demonai, jo dvasios. Biblija taip pat sako: Jėzus yra nugalėtojas, JIS nori visus žmones ištraukti iš tamsybių.
Jei kas nors užsiiminėjo burtais, spiritizmu, magija, satanizmu ar kažkuo panašiu, priešas turi teisę šio žmogaus palikuonis iki ketvirtos kartos kankinti. Mes daug nežinome apie savo prosenelius, dažnai nežinome ir jų vardų, ką jau kalbėti apie nutylėjimą tokių dalykų. Bet Dievo Dvasia viską gali atskleisti. Tylioje maldoje galime gauti aiškumą, ar tokia kaltė egzistuoja. Tuomet galime prašyti atleidimo už šias nuodėmes. Tokiu būdu priešas neteks savo teisės ir turės kapituliuoti Jėzaus vardu. Mums nereikia šaukti ar garsiai kalbėti, tereikia kalbėti remiantis Jėzaus autoritetu. Šis kelias man atrodo kur kas patogesnis negu valandų valandas trunkanti galios kova su kažkokiomis dvasiomis. Maldos Jėzaus vardu yra tikrai gerai, bet, man atrodo, kur kas geriau yra išspręsti kaltės klausimą.
Nuodėmės turi būti įvardijamos konkrečiu vardu. Atleidimo nebus, jeigu jo bus prašoma už viską apskritai; net ir turint daug dvasinės patirties ir žinių apie savo istoriją.
Jei viską teisingai išgirdome, jei esame pilni dangiškojo autoriteto, rezultatai mus tikrai nustebins. Tikrasis išlaisvinimas, pasikeitimas, naujas gyvenimas. Tikrai, Jėzus yra visų jėgų nugalėtojas! – o mes turėtume tarnauti Jam.

Dėkoju, Jėzau, kad Tu esi nugalėtojas! Tu išlaisvinai mane iš bet kokio tamsiausio mąstymo ir niūriausio jausmo. Tu atnaujinai mane, suteikei man viltį ir tikslą. Tu esi nuostabus!!

Pavyzdys: Jaunas vyras, labai mylintis Jėzų, atėjo ir paaiškino savo problemą: jam labai patiko šlovinimo muzika. Bet bendruomenėje su kitais šlovinimo metu jis tapdavo agresyvus ir piktas. Taip pat jis papasakojo iš Dievo gavęs atsakymą: kažkurie jo protėviai šlovino šėtoną, ir štai šioms jėgoms nepatiko, kuomet buvo šlovinamas Jėzus. Mes prašėme atleidimo už šias nuodėmes dėl šėtono kulto ir baigta. Šis vyras paskambino po keleto dienų ir pasidžiaugė, jog viskas tvarkoje, jis gali šlovę ir gyrių Jėzui giedoti!
Kitas žmogus staiga tapdavo toks agresyvus, lyg tai būtų gyvybės ir mirties klausimas. Mes meldėmės už jį, ir aš pastebėjau, jog jo problemos kilo dėl to, kad jo mama jį buvo prakeikusi, tikriausiai, dar jam bebūnant jos įsčiose. Ir tėvas juo niekuomet nesirūpino, šis vyras buvo visiškai abejingas savo tėvui. Mes nutraukėme šį prakeikimą, ir vyras pradėjo gyventi iš naujo, o jo agresyvumas išnyko.
Komandoje melstis kur kas lengviau!! Čia kiekvienas turi savų dovanų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.