Senas kūnas – 2018.03.11

Taigi krikštu mes esame kartu su juo palaidoti mirtyje, kad kaip Kristus buvo prikeltas iš numirusių Tėvo šlove, taip ir mes gyventume naują gyvenimą.
Laiškas romiečiams 6, 4

Biblija kalba apie dvasinius ir apie kūniškus krikščionis. Vieni jų leidžiasi vedami ir vadovaujami Dvasios, o štai kiti – kūno, jo geidulių.
Biblija mus itin gerai pažįsta. Dėl to ji tvirtai, o dažnai – ir prieš pasisako šią drungną, pusiau nuoširdžią krikščionybę.
Aš pats kol kas nepažįstu nei vieno, esančio visišku vieniu su Kristumi, nebedarančiu kūniškų nuodėmių (pats aš irgi nesu jau toks šventas), bet tai turi būti mūsų tikslas: vienis su Kristumi. Tik taip galime atsilaikyti įvairioms pagundoms.
Pagundos ir troškimai – jie atsakingi už tai, jog mes nusidedam! Man reikia šio ir ano, man reikia būtinai! Privalau tai turėti! Be to negaliu gyventi; (o jo turėjimas atneš mirtį). Suteikiu sau šį tą gero. – Ir visi šie posakiai rodo, jog troškimas yra viešpats, o mes jo klausome.
Jėzus ant kryžiaus mirė už mūsų kaltes, ir mes į mirtį turėtume eiti visai kaip JIS. Mūsų Aš turi mirti! Krikšto metu jis nuskandinamas. Tačiau kažkas kartą pasakė: bestija, deja, moka plaukti.
Ir štai taip vis tęsiasi mūsų kova prieš mūsų senąjį, storąjį, riebųjį Aš. Kasdien vis iš naujo. O mes kovojame už buvimą vienu su Kristumi. Kasdien vis iš naujo.
Atrodo, tai – amžina kova. Tačiau žingsnis po žingsnio tampame vis labiau panašūs į Kristų. Vis labiau esame kaip JIS. JIS formuoja mus tuomet, kai esame viena su JUO. JIS žino, kartais mes atkrentam, o įvairios pagundos mus ir vėl patraukia. Bet JIS tiki mumis. JIS atleidžia mums visada ir greitai. Tada mes atsikeliam, ir einam toliau savo keliu, kartu su JUO.
Būk pasiruošęs kovai su savimi pačiu. Būk viena su Kristumi. Siek dangiškųjų dalykų, ne kiek žemiškųjų. Kova ir mūsų nesėkmės mus pažemina; – ir Dievui tai patinka. JAM nepatinka žmonės, kurie viską žino ir viską gali, JAM nepatinka superherojai. JAM patinka maži, silpni žmonės, už kuriuos Jėzus ir atidavė savo gyvybę. JIS stovi šalia jų kasdieninėje kovoje, bei myli juos karštai ir nuoširdžiai.

O Jėzau, Tavieji žodžiai man – išlaisvinimas ir paskata. Tikrai, troškimai bei pagundos dažnai esti tokie stiprūs, ir aš ne visuomet jiems atsakau NE. Bet Tu, Tu vistiek laikaisi prie manęs, myli mane, atleidi man, ir padedi man žengti dar vieną mažą žingsnelį pirmyn. Koks geras bei kantrus Tu esi man! Taip, Tau priklauso mano gyrius bei meilė! Tu esi nuostabus Viešpats!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.