Tikėjimas – 2018-03-13

Abraomas patikėjo Dievu, ir tai jam buvo įskaityta teisumu.
Laiškas romiečiams 4, 3

Ko reikia, kad Dievo mums būtų įskaityta teisumu? Ko reikia, kad taptume draugais su Dievu? Kaip mes gauname ramybę, tą, kurią teikia Dievas? Kuomet su Dievu, tik Dievas ir aš, tapsiu harmonija?
Tai įmanoma tik per tikėjimą. Tikėjimas nėra tik mano nuomonė apie Dievą ar panašiai. Tikėjimas yra pasitikėjimas Jame, savęs patikėjimas Jam. Toks tikėjimas išlaisvina energiją veikti! Tikėjimas be darbų yra miręs tikėjimas.
Abraomas pasitraukė nuo saugios giminystės, nuo saugaus savo miesto, ir leidosi į kelionę į nepažintą šalį. Jis turėjo tik Dievo Žodį, kuriuo jis ir pasitikėjo. Jau Abraomo tėvas Terah turėjo keliauti į Kanaano žemę, tačiau vidury kelio sustojo ir patogiai įsitaisė Harane. Vis dėlto Abraomas keliavo toliau, į pačią Pažadėtąją žemę. Tikėjimas ir pasitikėjimas Dievu suteikia drąsos bei energijos laisvai veikti.
Dievo atleidimas už mūsų nuodėmes bus veiksmingas tik tuomet, kai mes tuo patikėsime. Džiaugsmas ateis tik tuomet, kai mes jo sieksim, ir tikėsime Juo. Ramybė ateis tuomet, kai savąja širdimi atliepsime Jo širdį.
Tikėjimo veikimas pirmiausia prasideda mumyse. Mes apsisprendžiame, ar tikime Juo. Ir per šį tikėjimą dangiškoji realybė atsispindi mumyse su jėga.
Tada galime eiti ir daryti tikėjimo darbus. Misijos, mokymai, darbas su vaikais, indėlis bendruomenei, visa tai veikia, kuomet tikėjimas mumyse išsiskleidžia.
Tik būk drąsus, pasisemk Dievo sau per Jo Žodį! Būk dar drąsesnis, prisipildyk Dievo žodžiu savuose veiksmuose bei veiklose! JIS niekada neapleis mūsų, nenuvils.
JIS daro įtaką tikėjimui mumyse, kuomet vargai mus netikėtai užklumpa. Pakelk akis į Viešpatį, tada atsikelk, pasitikėk Juo, ir JIS veiks tavyje ir per tave.

Dėkoju, Jėzau, Tu geriausias pasitikėjimo ir tikėjimo pavyzdys. Tu klauseisi Dievo, o Dievas – klausėsi Tavęs. Kaip ir Tu, taip ir aš noriu savo gyvenimą patikėti Dievui, noriu Jam priklausyti. Noriu tikėti ir pasitikėti Juo ir Jo Žodžiu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.